Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Eper illatú folyékony krémszappan.

Linuxo

2016. szeptember 2.

Nekem a tisztító hatásával semmi problémám nem lenne, de az illata sajnos nagyon mű, ezt a vendégeink is sorban megjegyezték, miután kezet mostak nálunk. Most a papaya és író változata az abszolút kedvencünk. Ezt a terméket viszont az illata miatt sosem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Lilluska

2016. június 3.

Imádom! Nem mindig ezt használom, kell némi változatosság, de pár havonta újra és újra belekerül a kosaramba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Heroina

2016. január 23.

Az illata nagyon jó, viszont nekem szárítja a bőröm . :( Nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Az illata nagyon jó, viszont nekem szárítja a bőröm . :( Nem veszem újra

blilla91

2015. december 22.

Nem értek egyet azokkal, akik szerint műeper illata van. Szerintem ponthogy igazi frissen szedett eper illata van egy kis szappanos mellékzöngével, de semmiképpen sem epres joghurtos vagy rágósféle műillat. Az igazi epernek ilyen az illata, meg is lepődtem, mivel a kencénél általánosan elterjedt műeper illatot vártam. Hozzáteszem egyik ellen sincs kifogásom. :D De igen, érződik mellette valamiféle szappanszag is, de nem tolakodó, nálam az eper dominál. Egyébként jó áron tudja amit kell és ennyi. Szeretem. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 22.

baba_girl_16

2015. szeptember 29.

Ahogy elkezdtem használni, nagyon szerettem. Annyira jó eper illatú, hogy legszívesebben megettem volna. :D Mondjuk érdekes, hogy minél hosszabb ideig mostam a kezem, annál jobban érződött és erősödött az illata. A flakon végefele már elmúlt ez az imádat, lehet akkorra már megszokta az orrom. Nekem kicsit szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Wildflow

2015. július 31.

Amikor még nem volt kapható itthon a málnás-citromfüves, akkor szereztem be ezt a változatot. Szeretem az illatát, nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

q1981

2015. április 28.

Én meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

Én meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban van.

Ophelia

2015. február 10.

Teljesen elégedett vagyok vele, tényleg kissé epres rágó illatú, de nekem bejön, jól tisztít, és a kezeimet sem szárítja. És persze olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

erika81

2015. február 6.

Nekem az illata nagyon mű, de a férjem és a fiam imádja! :) Mivel ekcémás vagyok, ezért nekem eddig minden szappan szárított, így ez nálam nem mérvadó. Teszi a dolgát. Jó mint minden eddig általunk próbált Balea szappan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Viku23

2014. december 8.

Nagyon imádom! Nem szárítja a kezem, és szeretem az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Nagyon imádom! Nem szárítja a kezem, és szeretem az illatát. :)

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid