Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Eper illatú kézkrém, mely gazdagon hidratál és könnyen beszívódik.

Noxika

2015. augusztus 3.

Az illata isteni finom édes, epres, viszont alig hidratál, nagyon sokszor kellett vele bekennem a kezem, hogy valami hatása érződjön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

alexandra95

2015. június 15.

Szuper az illata és a pumpás kiszerelésnek is nagyon örültem,rendesen adagol,se többet,se kevesebbet.
Viszont elég folyékony és gyorsan beszívódik,engem a benne levő pici szemcsék zavartak leginkább.Azokat sehogy se tudtam elkenni.
Testápolónak nem használnám,elég nagy a választék,és a kifejezetten arra szánt szerek jobban teljesítenek.
Olyan jó-jó,de nem csodaszer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Olyan jó-jó,de nem csodaszer. :)

Tigercat_haters

2015. május 18.

Imádom az illatát,könnyen beszívódik.Tavasz--nyári testápolónak tökéletes
Update: Háát,nem! Vannak ennél sokkal jobb testáplók is,nekem már nem használ kb semmit sem..az illata miatt kap 2 csillagot..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Imádom az illatát,könnyen beszívódik.Tavasz--nyári testápolónak tökéletes

Csirip74

2015. április 6.

Nagy csalódás volt ez a kézápoló! A kíváncsiságom hajtott és persze az akciós ár. Munkahelyemen szoktam használni. Nagyon mű, nagyon gejl áleper szag, nem is illat leng körbe, ha bekenem a kezem. Az ápoló hatása is több mint kérdéses. Pár napja az történt, hogy egy óvatlan rendezkedés közepette leröpült, és letört a flakon tetejéről az adagolója, a csavaros menettel együtt. Nem hullattam könnyeket és nem veszem újra, Ti se tegyétek....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

black_cico

2014. november 19.

én testápolónak is használom meg kézkrémnek is!! mindkettőnek tökéletes.. az illata mesés, bár én ezekből a pumpás Baleákból mindet szeretem, mert a hatása mindegyiknek fantasztikus.
testápolónak azért szeretem, mert az enyhén száraz részeket behidratálja, de olyan szinten beszívja a bőröm, h 1-2 perc vagy annyi se múlva selymes lesz a bőröm és olyan, mintha be sem kentem volna és mégsem száraz a bőröm.. egyébként csak lábra, karra és dekoltázsra használom, na és persze kézkrémként egyszerűen tökéletes, az én hideg ekcémával küzdő kézfejeimen semmi sem segít ha bejön a hűvösebb idő, de ha már kezd száradni és piros foltosodni, én csak rádobom és már meg is nyugtatja, azonban többször újra kell kenni, de még így is kiadós :) ajánlom mindenkinek! abszolút nem értem miért csak ennyi az átlaga..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

tialei

2014. szeptember 25.

Imádom. Már az első használatakor beleszerettem. Nagyon jó az illata és a bőrön nem olyan erőteljes, hanem pont kellemes. Nagyon hamar szívódik be, viszont télre tényleg nem a legjobb választás de még így is azt mondom megéri ennyi pénzért :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

HarleyQuinn

2014. augusztus 23.

Az illata valóban mennyei,de a hatása elhanyagolható.Édes kevés sajnos,és eléggé ragadok is tőle.Azért elhasználom de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

regica

2014. augusztus 4.

isteni illata van imádom az epret:) tényleg folyós télre már kevés lenne,de most tökéletes:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.