Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. március 28.

Kategória:   Hajformázók

Extra erős tartást ad a hajnak.

Kiszerelés: 250 ml

Bongyi

2013. augusztus 30.

Egy darabig használtam, és jó is volt, de - mint az összes többi Balea hajhab - bizonyos idő után ragadt tőle a hajam. Lehet, hogy veszek még ilyet, mert amíg tudtam használni, nem panaszkodhattam rá különösebben, de azért lehet, hogy kétszer meggondolom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Vitaminok: Panthenol