Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ciemat, Módosítva: 2012. február 6.

Kategória:   Hajformázók

Táplálja és 24 órás tartást ad a hajnak.

0bikbik0

2016. július 18.

Nálam működik. Tartást és fényt ad a hajamnak. Én nem tapasztaltam, hogy a pumpájával bármi gond is lenne, megbízhatóan működik. Este ki tudom fésülni, másnap hajmosás nélkül tudom formázni a hajam, mindezek ellenére egész nap tart.
Illata sokkal kellemesebb, mint a többi lakknak, nincs agyon parfüzmözve (azért kellemesnek nem mondanám...). Az én hajamat nem szárítja feltűnően, dacára az első helyen álló alcohol denat-nak, mondjuk nem is használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 18.

mk17

2016. május 14.

Érdekes, hogy ilyen szélsőségesek a vélemények erről a termékről, ahogy olvasom, vagy utáljátok, vagy imádjátok :D
Én az imádók táborát fogom gyarapítani, és ez elsősorban a hajtógáz-mentessége miatt van. Mielőtt ezt a terméket megtaláltam, nem is láttam ilyen pumpás hajspray-t. Folyton fulladoztam a hajtógázas spray-k "felhőjében". Ez egycsapásra megoldódott. Az is szempont lehet, hogy nem foglal annyi helyet, mint a nagy társai. A beszáradás ellen annyit kell tenni, hogy az első fújást a mosdókagylóba nyomom és kész (vagy ha több napja nem használtam, a csap alá tartom egy kicsit, megdörzsölöm és ennyi). Ára szuper, tartóssága szuper, és a nap végén mégis ki tudom fésülni a hajamat anélkül, hogy a felét kitépném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

kitti1616

2015. június 3.

Évek óta csak őt használom :) Anyukámnak Syoss hajlakkja van de az nem ad a hajamnak ilyen tartást mint a Balea pumpás lakk. Nálam ő a kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

senskin

2014. július 11.

Borzalmas...Miért tegyem tönkre a hajam ezzel a ragasztóval?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Borzalmas...Miért tegyem tönkre a hajam ezzel a ragasztóval?

rose

2013. szeptember 4.

Nekem nagyon bevált ez a lakk. Sokkal szimpatikusabb, hogy pumpás, szerintem amellett, hogy környezetbarát, sokkal gazdaságosabb is. Nekem egyáltalán nem mattította le a hajamat, sőt, sokkal fényesebb lett tőle. Hajlamos beszáradni, úgyhogy az első fújást érdemes a mosdókagylóba célozni, de utána tökéletesen működik. Múltkor a frufrumat fixáltam vele, pár óra múlva bőrig áztam, a hajam úgy nézett ki, mint egy szénakazal, de a frufrum betonbiztosan tartotta magát.. ez engem egy életre meggyőzött :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

d.krisztina

2013. február 22.

Én már a sokadik flakonnal veszem,szerintem nagyon jó. Legalábbis nálam simán veri a Taft-okat és társaikat. Az illatával nincs baj,sőt leng a fejem körül még használat után órákon át. :) Az nagyon bejön,hogy másnapra kialussza az ember a hajából és teljesen újra lehet kezdeni a formázást. Más lakkoknál reggel egy ragacsos izé volt a fejemen amit már képtelenség volt kezelni,mosni kellett. Igen,ha rossz passzban van a fújó akkor köpköd. Én ezt úgy kerülöm el,hogy először a mosdóba fújok,általában egy fújástól megszűnik az eltömődés. Ha macerás helyen lakkozok,akkor néha vizesít és az nagyon rossz,hajszárítózni kell,de már ezt is megoldottam. Ilyen helyekre a kicsi spray változatát használom. Ennek a kiegészítőjeként (alkalmanként) jó,de az nem jön be annyira mint ez. Ez nagyon megéri az árát,sőt! Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

paunemonika

2013. január 1.

Hát ez a termék nem lett a kedvencem.Ragacsos, nem egyenletesen jön ki a tubusból, nem tart sokáig és még a fényét is elveszi a hajamnak.A táskámba tartom vész esetére,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

karakumsivatag

2012. december 27.

Ezeket a pumpás lakkokat vésztartaléknak tartom a munkahelyemen. Szeles, esős időben bármilyen frizurát fésülök reggel borzalmas lesz, mire beérek a munkahelyemre. Ez a pumpás változat pont arra jó, hogy mentse, ami menthető és megtartsa az össze-vissza álló tincseket. Sajnos nekem is állandóan eltömődik, hiába mosom le meleg vízzel a fújókát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 27.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2012. augusztus 30.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, tényleg leköpi a hajat, méghozzá nem is kicsit -már az első fújáskor is!
Ami még nem tetszett, hogy jól lemattítja a hajat, még a saját fényét is elveszti a haj.
Szeretem a Balea termékeket, ez az első igazi csalódásom. Ja, illatára nem is emlékszem,
talán nincs is. Nagyon vacak, bár olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

talán nincs is. Nagyon vacak, bár olcsó :)

jakusjuccsi

2012. augusztus 29.

Jó - jó,mert környezetkímélő,de én preferálom a normál spray-ket inkább..Ezzel a pumpás dologgal az a baj,hogy "leköpi" a hajadat,ha véletlenül kicsit közelebb tartod a kelleténél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide