Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Black Fairy, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Hajformázók

riaraven

2018. január 19.

használtam már jobbat is, de megtette a kötelességét akkor, amikor használtam. nem csodaszer ennyi pénzért, de azért nem is volt olyan vacak. nekem a hajmosással sem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Cicmic

2014. december 8.

Lehet, hogy az én hajammal van a baj, de nekem szinte semmit nem tartott! :/ Nekem is vékony szálú a hajam, de nagyon selymes, ezért aztán megregulázhatatlan. És sajnos ez a termék sem tudott megbirkózni vele. Csak a frufru maradványaim szerettem volna rendre utasítani! :D Az illata tök jó, és az összetevői sem rosszak, talán másnak beválik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

beginner

2014. február 13.

Rövid, vékony szálú hajam erős tartást igényel, ez a hajzselé nekem kevésnek bizonyult, még a nap végéig sem tart rendesen. Javára írom, hogy este nyom nélkül ki tudtam fésülni, nem volt fehér réteg a hajamon tőle. Ellenben hajmosáskor komolyan meggyűlt a bajom vele: rendre három hajmosás kellett, hogy eltávolítsam a hajszálak közé ragadt kis fehér zselédarabokat, különben úgy néztem volna ki, mintha erősen korpás volna a hajam. Szóval száraz hajon semmi nyoma, csak kicsit gyenge a tartása, a hajmosás viszont szenvedéssé vált miatta. Keresek jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

Maszat0725

2013. június 21.

Olcsó és szerintem praktikus, hogy nem kézzel kell belenyúlkálni. Nekem pont elég tartós, árához képest a mennyisége is rendben van. Bár én csak hajszárítás után szoktam igazából használni, a lebegő hajszálakra :) Az illata is kellemes. Ha ez számít valakinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

Black Fairy

2013. június 13.

Nagyon szeretem, nekem bevált...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Nagyon szeretem, nekem bevált...:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

PVP 0 0