Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. december 16.

Kategória:   Dezodorok

Ez a rendkívül hatékony izzadsággátló minimalizálja az éjszakát izzadtságot, így a nap folyamán megjelenő izzadság is jelentősen csökken. Alkohol-, illat- és a színezék-mentes.

Kiszerelés: 50 ml

reny

2013. április 24.

hát ez nem jött be! az itt olvasott sok pozitív vélemény után megvettem, de nekem nem vált be. este zuhanyzás után használtam és reggelre már enyhén test szagom volt :( az hogy illata sincs, az meg külön rossz. szeretem ha a friss deó illat megcsapja az orrom és nem a testszag :)
viszont most megvettem az új rexonát, az viszont maximálisan megéri a pénzét! friss illat, és semmi más :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 24.

javgke

2013. április 8.

Majdnem egy év használat után: Működik! Nem mindig marad csontszáraz a hónaljam, viszont végre eltűntek a hatalmas vízfoltok. És teljesen szagtalan, mégsem enged utat a kellemetlen szagoknak. (imádom, hogy szagtalan, remélem, sosem kevernek bele parfümöt)
Nem irritálja a bőrt, esetleg kicsit száríthat, én időnként szoktam szüneteltetni a használatát pár napig (addig Garnier golyós deót használok).
Nagyon olcsó, és akár fél évig is elég egy üvegcsével. Remélem, hogy még nyár előtt újra elkezdik forgalmazni, mert ilyen jó deót azóta sem találtam sehol.

Ja és tudom, hogy az alumínium gonosz dolog, de próbáltam alverdés deot, meskás deot alumínium nélkül. Előbbiben az alkohol annyira csípett, hogy gyakorlatilag elsírtam magam minden második használatnál, a másik pedig sajnos beleolvadt a ruhámba, és zsíros foltok keletkeztek (ami nem a legszebb látvány, és még csak meg sem szárad). Elég sok pénzt költöttem már életemben olyan deokra, amit max. kétszer használtam, mert semmit sem értek. Engem személy szerint nagyon zavar az erős izzadás, melegben gyakorlatilag mindenhol ömlik rólam a víz. Lehet, hogy természetes dolog, de kötve hiszem, hogy az is természetes és hasznos, ha az egész napot csurom vizes, "szagló" pólóban töltöm. Úgyhogy, örülök, hogy ez a kombináció bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Ada

2013. április 8.

JÓ HÍREM VAN!Felkerestem a DM facebook oldalát és azt írták válaszul,hogy végül mégsem vonják ki a forgalomból.Viszont nagyban segítené a munkájukat,ha jeleznénk minél többen,hogy hol és melyik üzletben tűntek el a polcokról!HAJRÁÁÁÁ!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

devababa

2013. február 20.

ferjemnek vettem, o sokat izzad, neki nagyon bevalt es olcso is. 100% megeri minden szempontbol.szuper termek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

cirrus

2013. január 7.

Ha tényleg kivonják a forgalomból akkor én is hülyét kapok! Imádom, mert hatásos, illatmentes, és nagyon olcsó. Holnap megnézem egy közeli dm-ben, hátha...
Kicsit még reménykedem benne hogy csak "ráncfelvarrást" kap a termék és megújulva visszakerül a polcokra.

update: a mexikói úti dm-ben volt még 4 darab 200 ft-ra leárazva amiből 3 haza is jött velem. De az hogy kivonják a forgalomból akkor is elszomorít :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

warlenka

2012. december 16.

Nem mondanám magam kóros izzadónak, de folyamatos parám, hogy átizzadom a ruhám vagy, hogy kellemetlen szagom lesz, ezért már több, mint egy éve ezt használom nappalra és eléggé bevált, imádom, hogy illatmentes. Ráadásul a barátom is rákapott és ő is imádja, stresszizzadós, de ezzel a cuccal ez már nem jelent neki gondot. Csak egy baj van vele, hogy októberben akartunk venni és a legtöbb dm-ben nem volt, egy helyen találtunk féláron, akkor megvettük mind a 4 dobozzal, és azóta sem láttam már egyik dm-ben sem, valószínűleg már nem gyártják, de nem értem, hogy miért kell a legjobb dolgokat kivonni a forgalomból...=( Aki esetleg látott valahol mostanság az szóljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Laci

2012. november 30.

Elég régóta méregmentes dezodort használok, de kicsit már meguntam a kísérletezgetést. Egy ideig használtak a bio dezodorok, aztán egyik napról a másikra észrevettem, hogy bizony szagos vagyok. Igaz, mikor úgy éreztem, hogy nem vagyok büdös, mindig volt egy enyhe szag estére. Félve, de megvettem ezt a deót, 400 Ft volt, már nem érdekel ez az alumínium tömeghisztéria, őszintén belefáradtam. Csak repkedtek a 2000 Ft-ok a drágábbnál drágább öko bio gyógynövényes szagterminátor dezodorokra és végül mindig csalódtam egy idő után. Na most ez konkrétan annyira hatásos, hogy csak az öblítő illatát érzem a problémás területen, semmi egyebet. Elképesztő, ilyet még egy termék sem tudott nyújtani, pláne nem ilyen áron. Még bennem van a félsz, hogy nem ártok-e vele magamnak, mert logikus is amit írnak, hogy elzárja a pórusokat, meg nem is. Mindkettő állítás mellett lehet érvelni, de most valahogy ez nekem bevált. Majd nyilatkozom, vettem egy új Alverde pumpásat (zizi illatú) és napokban beszerzem a Lush The Greeench-et, kíváncsi vagyok, hogy együtt mit alkotnak majd. Addig is ez a termék nagyon nyerő nálam. Na és végre sehol az alkohol, amit annyira nem csípek, az viszont engem előszeretettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

Ada

2012. szeptember 9.

ESZMÉLETLEN!!!!Sajnos elég izzadékony vagyok,ami már okozott pár kellemetlenséget.Nappalra is használom és 100%-osan elégedett vagyok vele.Tegnap voltam biciklitúrán és cseppet sem nedvesedett be a hónaljam.Közel 60 km-t tekertünk és nem hittem el hogy ilyen van. :) VISZONT: én nem szeretem hogy nincs illata.Ezért kitaláltam,hogy teszek bele illóolajat.A golyó kipattintásával megszenvedtem,de sikerült :) Mindössze 3 csepp citronella illóolajat tettem bele,ami egyébként is nagyon jó izzadás ellen.Kellemes illata lett és így még jobban szeretem.Illóolaj használata előtt mindig végezzetek bőrpróbát !!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

blankapanka

2012. július 23.

én nappalra használtam,az elején bevált,szerettem,valóban kevesebbet izzadtam tőle,de egy idő után fura szaga lett.nem izzadság szag,hanem olyan orvosi szaga ami kicsit zavart :/ viszont hatékony volt a fura szagtól eltekintve :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

eperke8908@gmail.com

2012. július 3.

Hiába éjszakai deonak írják, nappalra használom és bevált. Nincs kellemetlen izzadságszagom estére, persze nem maradok száraz, de ilyen melegben nem lep meg. Kb. 3,5 hónap alatt használtam el. Ja! Nem hagy fehér foltot a ruhákon ami nálam fontos szempont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Tartósítószerek: Polyaminopropyl Biguanide