Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2011. július 29.

Kategória:   Dezodorok

Extra erős és megbízható védelmet biztosít: köszönhetően a nagy teljesítményű formulájának, az izzadság és a szag jelentősen csökken. Ideális és kényelmes használatot biztosít két zuhanyzás között.

Kiszerelés: 50 ml

kovacstina21

2013. október 27.

350 Ft-ért vettem és eddig ezerszer jobb mint bármi más amit kipróbáltam, kevesebb izzadtság és a nap végére is érezni az illatát, az azért túlzás, hogy extra erős, de azért 4 csillag!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

livia1979

2013. szeptember 13.

Nem is tudom, hogy és hol kezdjem. Nekem abszolút csalódás volt. Ugyanis a pumpás deóját ennek a fajtának szerettem - ami hatásos is volt - , de sajnos már nem lehet kapni, ezért is vettem meg ezt, annak ellenére, hogy nem nagyon szeretem a golyós deókat, de gondoltam ez kap egy esélyt, ha már a pumpása olyan szépen teljesített. 350 Ft-ért tényleg ajándék. Két hét tesztidőt kapott. Az illata kissé édeskés, mellette van egy kiérződő kesernyés illat, amit egész nap érzek magamon, sajnos, de nem ez a legnagyobb baja. Felkenés után borzasztóan nehezen szárad, hiába járkálok feltett kézzel a lakásban. Kissé ragad is, amit egész nap érzek. Most már ugye nincs 40 fok, de még így sem teljesít rendesen, izzadságszagom van tőle (ami a pumpástól sosem volt!).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

panny79

2013. augusztus 1.

Kellemes,nem túl erős az illata, és az erős izzadásomra is tényleg nagyon jó:) még egy pozitívum hogy olcsó is emellett. 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

szreka

2013. június 8.

Nappalra nekem erősebb illatú dezodorra van szükségem, ezért ezt csak éjszakára használom. Az illata engem a sima fehér Nivea dezodorra emlékeztet, de használat után már nem érzem a bőrömön, ezért is szeretem estére használni. Jól megszűnteti a kellemetlen szagokat, előtte minden reggel úgy ébredtem, mintha egy barlangban éltem volna már 1 éve, de amióta ezt használom nem ébredek rossz szaggal :) Ja és nagyon olcsó, 300 valamennyiért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

czajlik.boglarka

2013. május 27.

Reménykedve vettem le a polcról, de az első használat után nagy csalódás ért. Nekem semmit nem segít:( az illata viszont elég jó, egy pontot érdemel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

d.krisztina

2013. május 15.

Egy hétig bírtam vele. Az illata még elmenne,de a hatása! Illetve a hatástalansága... 20 cm átmérőjű folt a ruhán fél óra múlva... :(( Extra pocsék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

Lilla91

2013. május 4.

Utóbbi időben a Balea egyre többször okoz kellemes csalódást :) Lány létemre elég kellemetlen de igen csak izzadós típus vagyok, főleg nyáron. Eddig mindig a legdrágább Rexona, Garnier, Fa és még sorolhatnám dezodorokat használtam, végül egyszer egy szép napon a Dm-ben úgy gondoltam adok neki egy esélyt és nem bántam meg. Szuper jól szárazon tart és mivel nem erős az illata bármilyen parfümöt használhatok mellé. Igaz nem tart 48 órán át a hatása, de őszintén szólva alapból 48 óra alatt többször is zuhanyzom :) Amíg gyártják újra fogom vásárolni az fix.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

Macilány

2013. április 28.

Nekem bejött. Friss, tiszta illata van és nem leszek büdös tőle a nap végére,de izzadni persze izzadok, mitől nem,az egy természetes/egészséges emberi folyamat. az egyetlen hátránya, mint minden golyósnak h lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

quinnie0715

2013. április 21.

Elképesztően rossz ez a termék. Én ritkán csinálok olyat, hogy nem tesztelek egy terméket hosszabb ideig, mert eleinte mindig jól működnek általában, de ez már egy nap után bebizonyította, hogy nem érdemes tesztelgetnem. Az illata elfogadható, viszont semmi, de semmi hatása nincs. Az izzadást nem gátolja, és "kellemes", izzadtságszag marad utána, reggeli és délutáni használat után is. Pénzkidobás, még ha nagyon olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

stella06

2012. szeptember 4.

Sajnos az elégedetlenek táborát kell bővítenem. Nálam is minden volt, csak "extra stark" nem - cserébe "echte" izzadságszagot sikerült mellette produkálni (mármint azután, hogy egy részét alaposan le is izzadtam magamról...:S). Az illata önmagában kellemes lenne (erősen emlékeztet a klasszikus Niveáéra), de jelen esetben ez bizony édeskevés. Ráadásul be sem szívódik rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.