Balea

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2016. július 14.

Kategória:   Szépítő eszközök

Aloe Vera és E-vitamin tartalmú krémező csíkkal

5-pengés technológia. Ideális utazáshoz.

Az Aloe Verát és E-vitamint tartalmazó krémezőcsíknak köszönhetően könnyen csúszik a bőrön. A flexibilis lengőfej tökéletesen követi a test vonalát. A csúszásmentes bevonattal ellátott nyél biztosan ül a kézben. A védőkupaknak köszönhetően biztonságosan tárolható.

Vendy254

2018. február 16.

én már elég régóta hazsnálom. gondoltam már rá hogy lecserélem kisérleteztem mással de egyik se szedte le úgy a szőrt ahogy ő. Drágább borotvákat nem nagyon akarok venni mert ahhoza fej is elég drága. nekem szépen leszedi bár nem tökéletes. nem vág meg nem irritál és könnyű használni. Nekem nem ez a pici utazó fajta van meg hanem a nagyobbik és még az előző szériásat vettem azóta változott a borotva kinézete is és sajnos a pengék is. kicsit nehezebb vele már nem olyan éles mint volt, de arra az egy testrészre amin használom tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ildiszirom

2017. augusztus 16.

Valószínűleg életlen, vagy nagyon rosszul kiképzett pengék. Valami nem stimmel ezzel a termékkel. Utazásnál használtam első alkalommal és egyben utoljára. Teljesen tönkretette a nyaralásom, úgy begyulladt a bőröm, milliónyi hatalmas piros pöttyök keletkeztek a lábamon. Csak az eldobható, legvacakabb borotváknál tapasztaltam régen ehhez hasonlót,de ehhez semmiképp sem foghatót. NEM AJÁNLOM SENKINEK.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

palvik

2017. augusztus 5.

Én a héten vettem akciósan a Dm-ben. Egyenlőre nagyon meg vagyok elégedve vele már kipróbáltam. Kifejezetten az utazás miatt vásároltam, hogy elférjen a neszesszerben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

SzChristie

2017. július 14.

Nem értem, mi a probléma ezzel a borotvával. Ha alaposan kimosom, felrtőtlenítem használat előtt és után (én speciel babaolajjal), minden rendben vele. Már egy ideje használom az első, gyári fejjel és teljesen oké.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

Juditka84

2017. május 1.

Nem túl jó, hamar életlen lesz ahogy az előttem szólók is írták. Sűrűn kell a pengéket cserélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

Panda

2017. február 4.

Neeeeem sajnálom...ez nagyon rossz :-D.

Ahogy 'random' is írta gyorsan éltelen lesz- ez nálam a 3. alkalom volt, amikor eljön ez a pillanat olyan, mintha egy műanyag lapáttal próbálnál borotválkozni (tehát nem borotvál) és enyhe nyikorgó hangot is hallat.

Egy csillagot a méretére és jól foghatóságára adok de ez pont arra nem jó amire való, borotválni....nagyon béna...jaaaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

Neeeeem sajnálom...ez nagyon rossz :-D.

random

2016. december 8.

Akciósan vettem, meg 8 db plusz fejet is hozzá. Tényleg kompakt, táskába vagy neszeszerbe való. A krémezőcsíkja tök jó, nem hogy nem irritál (volt már ilyen), de nyugtat is, csökkenti a "pöttyösödés" előfordulását. Egyébként viszonylag gyorsan életlen lesz. Egynek elmegy, mondjuk én nem vagyok olyan finnyás a borotváimra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract