Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2021. június 21.

Kategória:   Lábápolók

A kellemes illatú lábápoló fürdőkristály hidegen préselt avokádóolajjal pihentető, ellazító perceket szerez a fáradt, igénybevett lábaknak. Alacsony tisztítótenzid-tartalmú, rendkívül gyengéden tisztítja a lábakat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

cattitude

2021. augusztus 2.

sajna a teás lábfürdősót nem találtam a dm-ben, úgyhogy ezt vettem, de nem bántam meg, nagyon kellemes kis lábfürdősó. én az egész zacskót bele szoktam önteni egy nagy lavór vízbe. az illata finom, semmi köze az avokádóhoz szerintem (lehet jobb is, nem biztos, hogy akarnám guacamole szagú vízben pancsizni a lábaim). szépen puhítja és ápolja a lábat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

tátombák

2021. július 13.

Valami kis extra kényeztetésre vágytam a melegben egy hosszú nap után és megtaláltam ezt. Kellemes meglepetés volt, hogy a tasak azt írja, hogy 2 alkalomra való a fürdetőkristály, ezt csak itthon vettem észre. Tényleg elég egyszerre a felét használni, de szerintem akkor már praktikusabb lenne eleve úgy csomagolni, mint pl az arcmaszkokat, amik középen perforálva vannak.
Tiszta, intenzív sós illata van, az avokádóra kicsit sem hajaz. Én a 10-20 percből csináltam már fél órát is, ráérősebb napokon belefér. Használat után a lábaim puhábbak és érezhetően frissebbek. Nyáron a szandálos időben nekem ez a termék alap lesz itthon 2 körömlakkozás között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Honeyhair

2021. június 14.

Nagyon jó termék, igazán kellemes, jó illatú, relaxáló lábfürdőt lehet készíteni vele. A lábradírjával együtt használva a leghatékonyabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 14.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil