Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evelin0710, Módosítva: 2012. július 25.

Kategória:   Hajformázók

Fényessé teszi a hajat.

0kosan

2014. március 7.

Évek óta használom, szerintem a legjobb hajlakk a piacon. Minden mástól kemény, nehéz lesz a hajam és összeragad, ez semmi ilyesmit nem okoz, annyira fixál csak amennyire kell. Próbáltam már ezer lakkot, az összes borzalmas, egyedül a Garniernek van egy bambuszosa még amit szerettem, de ez fele annyiba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

MPetra

2013. szeptember 27.

Ez a termék egy borzalom! A hajam ragad tőle, a frissen mossott hajam olyan lesz, mint aki 2 hete nem mosta meg...Pénzkidobás!!!!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

SanTessa

2013. szeptember 15.

Alapvetően imádom a balea termékeket, de ez valami rettenet. Csomós, ragacsos és kócos tőle a hajam, a tartásáról ne is beszéljünk. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

doee77

2013. május 24.

Nem kisebb alkalomra vettem, mint az esküvőm, de mivel alapvetően nagyon kevés hajlakkot használtam eddig, erre már nem akartam olyan sokat költeni. A hajamat akkor is, és egyébként is gyakran viselem 'loknikban', feltűzve vagy leengedve, így nem kell nagyon erős tartás, csak hogy ne "rúgja ki" magát a sok fürt. Nos, erre a célra tökéletes! Először is, a nagy napon állatira fújt a szél, de a lakk bírta. Másodszor, akkora vigasság volt, hogy harmadnap jutottam el az alapos hajmosásig - nem ragadt, nem kócolódott. Az illata nagyon finom, és szintén elég tartós. Úgyhogy azóta is használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Olív

2012. november 13.

Nem sok jót tudok mondani róla, olyan "semmilyen" Nem tudja, amit egy hajlakknak tudnia kell. Az illata jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

black_cico

2012. augusztus 18.

én csípem, ahogy a többi hajlakkját is, néha szoktam venni, ha nem akarok drágábbra költeni.. egyébként ugyanazt tudja, mint a Taft v bármelyik mondjuk a közép árkategóriából.. nem ragadós, de ezáltal gyengébb is a tartása, jó illatú, ha beszívod véletlen akkor nem kell köpködni a keserű íztől :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

evelin0710

2012. július 20.

Árban elég jó, mert nem volt drága. Tartani nem nagyon tart, jobbat vártam tőle. Az oldalfrufrumat szoktam oldalralakkozni kicsit, hogy ne lógjon előlre a szemembe, de ezzel lehetetlen, mert nem tartja meg. Az egész hajat egy kis tartás miatt átlakkozni, arra jó. Az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 20.

Vitaminok: Panthenol