Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: g.lindus85, Módosítva: 2012. október 24.

Kategória:   Testápolás

Az értékes olíva- és citromfű olajat tartalmazó, pH-bőrsemleges folyékony krémszappan segít megőrizni a bőr megfelelő hidratáltságát.

Norih

2016. március 28.

Én nagyon szeretem! Nem tudom miért de mostanában nagyon rákaptam az olíva illatára. Nekem ez a szappan egy kicsit olyan mintha zöld tea illatot éreznék. Használat után is érzem az illatát egy rövid ideig. Szerintem az új csomagolása is nagyon cuki! Ápoló hatásáról nem tudok sokat mondani,de én ezt nem is várom el egy szappantól mert elég kézkrémet használok a kezemre így is. Én szeretem! Kísérletezem, de ha biztosra akarok menni,újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 28.

Mindy

2015. december 3.

Az illata nálam nem nyerő, de ezt leszámítva nem rossz. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Az illata nálam nem nyerő, de ezt leszámítva nem rossz. Nem fogom újra venni.

Szityike

2015. július 23.

Imádom, imádom!
Az idei év abszolút befutója számomra folyékony szappanok között!! Most vettem újra, mert januártól júliusig kitartott... :D Mellesleg az ára is szuper.
Az illata kicsit krémes, kicsit olívás, de mégis inkább a citromfű citrusossága dominál benne- amit nagyon szeretek- így frissítő, tisztító és ápoló is egyben!
Pont ilyen folyékony szappant kerestem mindig is, ezekkel a tulajdonságokkal!
Ajánlom mindenkinek, aki a friss, citrusos, ám mégis ápoló folyékony szappanokat részesíti előnyben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Imádom, imádom!
Pont ilyen folyékony szappant kerestem mindig is, ezekkel a tulajdonságokkal!

kovacsrekaa

2015. június 2.

Kedvencem lett hirtelen. :) az illata nekem nem is olvias vagy citromfuves hanem citromos zold tea :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Zaynab

2015. május 6.

Ez az egyik legkevésbé kedvenc folyékony szappanom a baleától.
voltaképpen nincs rossz illata, de engem zavar hogy ételszaga lesz a kezemnek mosás után, hiszen a citromfű sok ételben megtalálható ízesítőként.
szóval mindig olyan érzésem van a használata után, mintha valamilyen mediterrán szószba mártottam volna a kezeimet, vagyis nem érzem tisztának, sőt, az illat emiatt zavar is.
az olívát nem érezni, csak a citromfüvet - szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 6.

Ez az egyik legkevésbé kedvenc folyékony szappanom a baleától.
az olívát nem érezni, csak a citromfüvet - szerintem.

Viku23

2015. február 22.

Nem nagy durranás, jó hogy nem szárít, de az illata nekem nem olivás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

Nem nagy durranás, jó hogy nem szárít, de az illata nekem nem olivás. :)

2015. február 20.

Nagyon jó és olcsó szappan. Jól habzik, nem szárít, ugyanolyan jó mint a többi Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

zsófi84

2015. február 10.

Nálam ez a verhetetlen kézmosó. A Balea szerintem egyébként is jókat csinál, de ez kifejezetten jól sikerült. Kellemes az illata, nem érzem, hogy jobban szárítana, mint a többi, általam kipróbált kézmosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

barbee77

2014. július 29.

Anyukám kapta nőnapra, és sajnos már elfogyott, de én tervezem újravásárolni. Az adagolója kifejezetten praktikus, szerintem az illata, az állaga és a tisztító ereje is megfelelő :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Wildflow

2014. július 25.

Általában váltogatom a folyékony szappanokat, de ezt már sokadjára veszem. Nagyon szeretem a friss illatát, nyárra tökéletes! Egyetlen gondom vele, talán picit gyorsan fogy, ha sűrűbb lenne, lehet tovább tartana... de így is ötös, mert kedvező ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.