Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Igazi summer-feeling a javából! A Balea testspray ápoló receptúrája hatékonyan véd a kellemetlen testszag ellen és intenzív frissességérzetet nyújt a forró nyári napokon. Egzotikus trópusi gyümölcsös illata egész nap Veled tart. Nem tartalmaz alumíniumot (ACH).

Vegán

Yubiri

2019. november 6.

Először tetszett az édes illata, aztán ahogy észrevettem, hogy nem eléggé hatékony, úgy múlott el a maximális elégedettség is. Pedig nem is nyáron a legnagyobb melegben használtam. A mi városunkban (megyeszékhely) a boltokban vagy nagyon hamar elkapkodták vagy nem is lehetett nagyon kapni, mivel már én is ősszel fedeztem csak fel, azóta sem kapni, mivel limitált volt. A mostani - számomra gyenge - felhozatalból ez volt a legjobb. De abszolút nem bánom, hogy limitált, inkább várok egy kellemesebb édes illatra...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Limonene