Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatás.

orsipanka

2018. május 16.

Nekem a kék flakonos verziója van meg, de annak is fresh lime a neve. Az illata rendben van, kellemes friss. Viszont az ígért 48-ból 12 órát sem bír, főleg ha melegebb van vagy sportolunk. Ráadásul többször fehér foltot hagyott a ruhán. Nem volt drága, ezért nem pontozom le jobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

dori96

2015. december 18.

mások is írták, meg tudom erősíteni. ez a termék használhatatlan.
erős,fehér porállagú nyomot hagy maga után. de olyat, mint a műhóspray ! nem ilyen kis szolid fehér foltra kell ám gondolni. vastag fehér porréteg jön belőle.
a barátomnál hagytam,hogyha egyszer elfelejtek deót vinni,még jól jön. hát inkább akkor se használtam, egy forintot nem ér!! utána dobnám aki ezt komolyan ki merte adni a piacon. hát nem próbálták ki előtte?
karácsonykor megpróbálom a fára fújni,hátha műhóspray helyett jó lesz. ha nem akkor megy a kukába

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

mások is írták, meg tudom erősíteni. ez a termék használhatatlan.

bokorbogi93

2015. július 1.

Ez egy nagy csalódás volt. Csak lekaptam a polcról gondoltam télen beválhat. Hát nem. Fullasztó, konkrétan köhögési rohamom lett tőle. Büdös és poroz de nagyon...soha többé nem veszem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

katica131

2015. június 9.

hiába fújom távolról, hiába rázom fel, tiszta por az egész hónaljam... ment a wc-be illatosítónak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

rosa.love

2015. április 25.

Meglepően jól teljesít, nekem teljesen megakadályozza az izzadást,pedig sportolok. Enyhe citromos illata van, de hamar elillan a bőrön. A párom is használja ha épp nincs más kéznél, teljesen unisex illat. Olyan bazinagy kiszerelés, hogy sosem fog elfogyni, fújkálom mindenfele, szobaillatosítónak is elmegy. Nekem tetszik, ha valaha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 25.

PetraRéka

2015. február 20.

Nagyon kellemes,üde,friss az illata.Tartóssága végett kap ,,csupán" 4 csillagot.

Irritálja a hónaljamat. :(
Tusolásnál /nem tudom más tapasztalja e de ragacsos érzet a hónaljnál-pedig távolról fújom és nehezen lemosható.:( többször nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

Irritálja a hónaljamat. :(

p.cseresznye

2014. október 26.

Nagyon jó árban volt, és szeretem a lime-s dolgokat, ezért megvettem. Nincs rossz illata, de több lime-ra számítottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 26.

Sumire

2014. szeptember 14.

A boltban ennek is tetszett az illata, jó citrusos volt, de mégsem a WC illatosítóhoz hasonlított. A boltban.. Mikor magamra fújtam WC illatosítóként lengett körül az illata. Izzadásgátló hatásával nem volt annyira probléma, de közel sem olyan jó, mint az aloe verás társa. Szerintem ez is légfrissítőként végzi, annak talán még jó lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

minipiglet

2014. augusztus 14.

most mar kizarasos alapon csak balea dezodorokat hasznalok mert ar/ertek aranyban 5*. ez a dezodor szamomra tokeletes volt. sokadik korben is megvasaroltam! :) a kokuszos nektarinos testverevel felvaltva hasznalom oket. az illata isteni, nem hagy foltot se. nyilvan nem 48 oraig tart de nem hagyott meg cserben :D szamomra 5 csillagosak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

bandita

2014. augusztus 8.

A Balea egyik leghatékonyabb dezodorja szerintem. Használata során egyetlen egyszer sem éreztem azt, hogy görényt nevelek a hónom alatt, és én nagyon megszerettem az illatát is...hm WC illatosító? Szívesen illatosítanék ilyennel a legkisebb szobánkban is! :D
Azonban sajnos, fehér foltozik, és ezt a tulajdonságát hetek alatt sem adta fel. Ezért a négycsillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.