Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2013. november 1.

Kategória:   Tusfürdők

aemit

2015. május 28.

Ma sikerült vennem, el is hoztam 3 db-ot, annyira finom az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

Ma sikerült vennem, el is hoztam 3 db-ot, annyira finom az illata :)

Maniac

2014. július 1.

Régi limitált kiadás, grapefruitos társával, guszta csomagolásban. Nyáron kötelező, isteni az illata, jól habzik, így sokáig elég. Szerettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Kamilla77

2013. október 20.

Egyik legjobb Balea tusi.
Friss, kellemes, dinnyés illata van. Tetszik a csomagolása is.
Egyáltalán nem szárít, az viszonylag tartós illat.
Elég olcsó és nagy adag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Egyik legjobb Balea tusi.
Friss, kellemes, dinnyés illata van. Tetszik a csomagolása is.
Egyáltalán nem szárít, az viszonylag tartós illat.
Elég olcsó és nagy adag.

greti.sze

2013. június 30.

Az illata nagyon tetszett, jó használni, mert élénkítő hatása van számomra, nagyon nyárias :)
Azonban elég hamar elmegy az illat, úgyhogy csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 30.

Azonban elég hamar elmegy az illat, úgyhogy csak 4*.

Bibus

2013. május 14.

Hogy én ezt mennyire imádtam! :) Szuper termék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Hogy én ezt mennyire imádtam! :) Szuper termék volt.

Szilvi92

2013. április 26.

Ennél finomabb illatú tusfürdőm sosem volt. Bár az illata nem marad a bőröm, de a fürdő teljesen átveszi a dinnye illatot.
Imádom, imádtam, kár, hogy annak idején nem vettem belőle többet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Imádom, imádtam, kár, hogy annak idején nem vettem belőle többet. :(

tuzgyujto

2013. január 16.

Egyébként én ma vettem a Corvin dm-ben, csak már más a csomagolása. Az illata finom, bár a dinnyéhez nem biztos, hogy sok köze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 16.

Petraa

2012. október 25.

Nagyon szerettem, igazi nyári tusfürdő volt. Igazán megtarthatták volna az állandó tusfürdők között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Vicus

2012. április 2.

Jó illata van, de nem az a hű de fincsi nekem, ezen kívül mint egy átlagos tusfürdő. Kicsit száraz volt utána a bőröm, de hát nem is ígéri hogy jobban ápolná az átlagosnál. Nem vettem újra. Előnye, hogy nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.