Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Testápolás

Kellemesen felfrissíti és hidratálja a bőrt. Jólesően hűsít munka, sportolás vagy szabadidős tevékenység során – ideális forró nyári napokon, akár útközben is.

Csipetke

2019. április 16.

Valamelyik nap találtam rá a dm-be akciósan. Gondoltam kipróbálom és ha beválik akkor jó lesz nyárra is majd. Teljesen jól működik, teszi a dolgát, frissít. először meghőköltem a bazsalikomtól, hogy vajon milyen illata lesz, de kellemesen csalódtam benne. Nagyon finom illata van, olyan igazi friss érzést kelt. A flakont nem tartom valami praktikusnak, szerintem elég nagy ahhoz, hogy a táskába legyen velem mindennap. De aztán rájöttem, hogy amúgy kb. bőrönddel járkálok szóval simán elfog férni. A kisebb táskáimmal majd meggyűlik nyáron a baja de majd megoldom, hogy velem lehessen. A sminket is fixen tartja szerencsére. Nyáron megváltás lesz ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

Picieri

2018. július 25.

Ez az első arcpermetem, az illata és kedvező ára alapján landolt a kosaramban. Az illata mennyei!! Az elején nekem is köpködte a szórófej a folyadékot, de aztán ez abba maradt, mert jól rányomtam a 3. alkalommal és akkor már szépen porlasztotta. Valóban frissít és jó érzés, nem nagyon bántotta a sminkemet sem. Nekem tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

MelindaSoregi

2018. július 22.

Pár nappal ezelőtt vettem, főleg az ára és az illatösszetevői tetszettek meg. A leírás szerint arcra is fújható, de a szórófej ahhoz nem elég jó, bár például nyáron strandon elképzelhető, de munkahelyen például nem nagyon, mert túl nagy cseppeket szór az arcra. Dekoltázsra és karra remek frissítő, valamint kipróbáltam fürdés utáni testápolásként és működik. Az illata isteni. A kiszerelés nem valami praktikus, túl nagy a flakon. Szóval univerzális arcpermetként nem vált be, de kiegészítő frissítőként igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Citral, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.