Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: cincike, az összetevőket feltöltötte: csillargalamb, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Normál

Gyümölcsös illattal és ízzel.

bogicacc

2015. november 11.

Mikor felkentem, szinte húzta a számat, abszolút nem krémes állagú. El sem használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

lady_jellyfish

2015. február 23.

Nekem iszonyatosan kiszárította száma, bár az illata nagyon jó.. biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 23.

fanni413

2014. december 4.

Az íze/illata jó, de iszonyatosan szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

Az íze/illata jó, de iszonyatosan szárít.

Rrr

2014. július 4.

Elég édes az illata, de nem rossz. Attól függ hogy kinek milyen illatok jönnek be. Én szeretem ez édesebb illatú dolgokat. A hatása nem rossz ár-érték arányban,de azért tudnák olyat mondani ami hatásosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

HyperBunny

2014. május 31.

Ezt anno azért vettem meg, mert csomóan áradoztak, hogy milyen jó, igazi nyár illata van. Én el is képzeltem valami escada taj sunset életérzést. Hát... nem egészen azt kaptam. Nem rossz az illata, de nekem csalódás volt. A hatása egy nagy nulla, viaszos, arra finnyásoknak zavaró. Táskába dobva, vészhelyzetekre jó, nekem másra nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Ancs

2014. január 30.

Szerintem egy ehhez hasonlót használtam csak zöld volt a csomagolása és a tetején sárga motívum volt,a neve valami young soft+care lehetett, nagyon szerettem sajnáltam mikor elfogyott mert utálom a szájfényeket gondoltam beszerzek valami gyümölcsös átlátszót és azt választottam nagyon jó volt mind állagra, illatra nem mindegyik balea ajakápoló jó nekem de az tényleg nagyon jó volt kár hogy már nincs :S (így azt pontozom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Pampilla

2013. november 8.

Szeretem az illatát,a hatása is megfelelő,picit fehér réteget hagy a szájon,ezt nem szeretem benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Rékababa

2013. június 18.

Ez is agyon bevált nálam,csak nem annyira "zsíros" mint a Labello(száraz az egész).Nehéz is felvinni éppen emiatt hogy szárazabb típus,de az ilatát szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 18.

somodiedo

2013. június 6.

Kicsit félve vettem meg, mert előtte a grapefruitos nem vált be. De épp ez volt jó árban, és az ilyen kiszerelésű ajakápolókat szeretem. Nem is bánom, hogy megvettem, az illata tetszik, és hidratál is. Lehet, hogy télre kevés lenne, nem tudom, de jelenleg megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

cincike

2013. február 15.

Inkább nyári ajakápolónak tudom elképzelni az illatát és a hatását tekintve. Az illata tényleg oké, de nagyjából ennyi, maga az egész cucc olyan semmilyen. Én nem éreztem semmi ízt, bár mondjuk lehet jobb is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate