Balea

Ár:   649 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. május 3.

Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

A kézzel készült fürdőgolyó vitalizáló / virág illatú wellness-oázissá varázsolja a fürdőszobát. A kakaóvaj, a sheavaj és az olívaolaj nemcsak ápolják a bőrét, hanem feltöltődést és kikapcsolódást is nyújtanak.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Edzilla

2020. október 6.

Most próbáltam nem annyira régen, nekem nagyon bejött. Azért választottam mert semmi káros anyag nincs benne, csak a jó kis zsírok és olajok amire a bőrömnek szüksége van.
Összegezve:
Nincsen benne túl sok szirom, amit már nehéz lenne takarítani, csak éppen annyi amennyi hangulatba hozza az embert.
Lassan oldódott fel, nekem ez is tetszett. Nem szeretem mikor sistereg a víz pl a fürdőbombák bedobásakor...
Olajos réteget hagyott a bőrömön maga után, szépen puhította. Csodás puha illatos voltam még órákkal később is.
Az illata szuper. Fürdés után is érződik a bőrön.
Én újra fogom venni és alig várom h a citromfüveset is kipróbáljam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Összegezve:
Az illata szuper. Fürdés után is érződik a bőrön.
Én újra fogom venni és alig várom h a citromfüveset is kipróbáljam.

Lina14

2019. október 25.

Valóban érezhető a bőrpuhító hatása, de sajnos minden tele lesz szirmokkal. Ki kell utána elég rendesen takarítani. Az illata finom és lehet egy darabig érezni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

austenland

2019. május 3.

Amilyen gyönyörű a kis golyó, annyira jó érzés volt megmártózni a selymes, virágszirmos vízben :) Mégis levonok egy csillagot, mert a fürdés végére sem olvadt el teljesen, valószínűleg emiatt is volt nehéz kipucolni utána a kádamat. Lehet, hogy a fele is elég egy használatra.
A hatása viszont remek, érezhetően puhább lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

A hatása viszont remek, érezhetően puhább lett a bőröm.