Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita0126, Módosítva: 2019. április 4.

Kategória:   Fürdőtermékek

"A kézzel készült Balea fürdőkocka elhozza az exkluzív spa fürdők hangulatát otthonába. A gyümölcsös dinnyeillat kellemes élményt nyújt testnek és léleknek. Értékes összetevői, úgymint a kakaó- és a sheavaj, valamint az olívaolaj selymesen puha érzetet adnak a bőrnek. Adja át magát a különleges fürdőzés élményének!"

Ivettkeee

2021. április 5.

Sajnos nekem is az előttem lévő hozzászólásokkal kell egyetértenem. Szörnyen zsíros, nekem mondjuk feloldódott, csak a,,dinnye magvacskái" maradtak egyben. A kádról nem lehet leszedni és a bőröm is szörnyen utálta. 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

bettinab

2020. november 15.

Nem tudom, hogy tudtak ennyire mellélőni ezzel...szörnyen zsíros réteget hagy a bőrön, amit alig lehet lemosni. Nem olvad fel egyenletesen, hanem nagy darabokban úszkál a víz felszínén, amit még szétnyomkodni sem lehet.... a végén 5 percig sikáltam a kádat, mire újra tiszta lett. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Bettina1984

2020. június 13.

Mivel olyan kis megnyerően árvákodott a DM polcán, gondoltam adok neki egy esélyt.
Meleg van, jót fog tenni.
Úgyis adtam neki egy lehetőséget, hogy előttem már negatív kritikát kapott.
Az még nem is zavart, hogy olajos réteget hagyott rajtam, legalábbis hidratál.
Az hagyján, hogy nehezen oldódik, de, hogy mennyire undorító, hogy nem oldódik fel rendesen, undorító az egész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 13.

Meleg van, jót fog tenni.
Úgyis adtam neki egy lehetőséget, hogy előttem már negatív kritikát kapott.
Az még nem is zavart, hogy olajos réteget hagyott rajtam, legalábbis hidratál.

hdori23

2020. január 14.

Az illata addig jó amíg a tasakban van utána nem is érezni. Fürdés után pedig annyira ragadós lett a bőröm hogy újra le kellett zuhanyozni, soha többet ennyi pénzért sem ..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Színező anyag. (Piros)