Balea

Ár:   339 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. március 16.

Kategória:   Lábápolók

Lábfrissítő dezodor. 24 órás védelem a kellemetlen szagok és izzadás ellen.

Virtual Angel

2019. június 14.

Évek óta használjuk, minden évszakban tökéletes. Korábban a Rossmannosat vettük jó néhány éven át, de valamit változtathattak rajta, mert konkrétan büdös lett tőle a lábunk. :/ Olyan, amilyen soha. :D Aggódva vettem még néhányat, mire rájöttem, hogy az okozza. Váltottunk erre a Baleásra és újra rendben volt minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

kittihnl

2019. június 11.

Tavaly nyàron diàkmunka keretein belul kulfoldon, hotelben, melegben, zàrt cipoben màszkàltunk kozel napi 9 oràt, és a segitségunkre ez a làbspray volt. Most gondoltam irok rola véleményt, mert hogy egyébként bevàlt, akartam venni ismételten a meleg miatt, de szembesultem az osszetevoivel, emiatt vontam le egy csillagot, és ezek utàn probàlok majd borbaràtabb kiadàst keresni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Pilence

2018. július 18.

Tenyleg hatasos a cipobe is fujom es jol semlegesiti a szagokat, nekem nem izzados a labam de frissen tartja es szagok sem kepzodnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

bogarka23

2018. június 15.

Ez valami fantasztikus!!! :) Előtte a zöld változatát használtam, annak valami borzasztó fullasztó szaga volt... Ég és föld a kettő! És tényleg nem lesz büdike a lábam.... Tuti,hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

agicca

2018. május 21.

Átlagosnak mondanám, nem rossz, de nem is egy csúcstermék. Ha elfogy inkább próbákozom mással, hátha találok jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

lovecreams

2018. április 30.

Azt hiszem, benne leltem rá a nagy Ő-re. Akár lábra, akár cipőbe fújva csodát tesz. Semlegesíti a szagokat és mérsékli az izzadást, egyedül talán az az egy hátránya van, hogy fehér és néha megfogja a cipőt, de attól még a legjobb lábspray!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

horanett92

2018. április 28.

A párom vette magának. Eléggé izzad a lába és kellemetlen lábszag is társul mellé. Elmondása szerint nem sokat ér, az izzadást nem mérsékelte és a szaggal sem tudott sok mindent kezdeni. Sajnos nem tudja ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Dea

2018. március 14.

Nagyon kellemes illata van, nem tudom még mennyire használ, azt ki kell tapasztalnom, de eddig bejön :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

coffeegirl

2018. február 21.

Nagy kedvencem ez a lábcucc. Hűsít és tényleg nem izzad a lábikóm. Az illatosított változata is egész jó ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

ildi95

2018. február 16.

Amióta rájöttem, hogy létezik ilyne spray, kötelező darab lett. Az Isana társa jobban bejött, de ez is szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.