Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabe, Módosítva: 2022. április 11.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

A gyorsan beszívódó kézkrém értékes bambuszkivonattal, ápoló sheavajjal és limeolajjal kellő nedvességgel tölti fel a bőrt és bársonyos érzetet kölcsönöz neki. Azonnal beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, így ideális útközben.

Nem tartalmaz mikroműanyagokat és vízben oldódó tisztán szintetikus polimereket.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

aquana

2023. november 9.

Hát, gyorsan beszívódónak nem nevezném. Testre elhasználtam, de nem az igazi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 9.

Hát, gyorsan beszívódónak nem nevezném. Testre elhasználtam, de nem az igazi.

kriszti9416

2023. április 14.

Téli időszakban használtam. Egész gyorsan beszívta a bőröm, nem hagyott maga után zsíros érzetet. Az illatával nem volt semmi gondom. Igazából tette a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

Fairy0124

2023. március 3.

Szinte mindegyik Balea kézkrémet kirpóbáltam már, ennek az illata elviselhető, de sajnos kevés az én nagyon száraz kezemnek a hidratálása. Túl vizes krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 3.

Deda

2023. február 10.

Nagyon jól felszívódó kézkrém. A bőr és szép lesz utána. Nekem gyakran kell újra kennem, mintha rövid lenne a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 10.

_gkataa

2023. január 3.

Szuper állaga van!
Pihe-puha lesz tőle a kezem, amint bekenem, persze a gyors beszívódás nem teljesen igaz, de ez nem zavaró.
Kellemes illatú és korrekt áron elérhető kézkrémnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 3.

Szuper állaga van!
Kellemes illatú és korrekt áron elérhető kézkrémnek mondanám.

Lettike77

2022. december 17.

Szerintem teljesen jó kèzkrèm. Az én kezemet teljesen rendbe tette. Tényleg gyorsan beszívódik. 🙂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 17.

tátombák

2022. december 7.

Nagyon szeretem, tiszta illata van, ami mégis kellően érződik. A munkahelyemre vettem, fontos szempont volt, hogy gyorsan beszívódó krém legyen, és teljesíti ezt az ígéretet. Az én bőrömet kellően hidratálja, összességében szeretem ezt a kézkrémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 7.

Piedra

2022. október 23.

Igazából semmi extra. Normál illat, viszonylag hamar beszívódik az én kezemen.
3 évszakra jó, télre kevés.
Ár-érték arányban alapvetően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 23.

Igazából semmi extra. Normál illat, viszonylag hamar beszívódik az én kezemen.
3 évszakra jó, télre kevés.
Ár-érték arányban alapvetően jó.

Ala_Fanni

2022. október 16.

Annyira azért nem szívódik be hamar, mint ahogy ígéri. Egy átlagos kézkrém, közepes teljesítménnyel, semmi különös, egynek jó kategória

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 16.

nyunyi15

2022. május 26.

Pont azért vettem meg, mert azt írja gyorsan beszívódó, de ellenkezőleg. Egy fehér mázt kell percekig bemasszírozni a kezembe, ha nem akarom, hogy zsíros maradjon a kezem. A illata nekem nem tetszik, de ez szubjektív. A hatása átlagos, semmi különös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

Ez a vegyület két természetes molekula természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett könnyed érzetű emoillens és bőrápoló kozmetikai összetevő. Lehet növényi eredetű vagy szintetikus is. A bőrpuhító hatás mellett ez az összetevő segíthet más kozmetikai összetevők oldódásában is.

A szezám magjából kivont illatmentes, növényi eredetű olaj, melyet a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint szagokat semlegesítő, bőrpuhító, haj-és bőrkondícionáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban. Az olaj agy mennyiségben tartalmaz tápláló és hidratáló, többszörösen telítetlen zsírsavakat (túlnyomórészt olajsavat és linolsavat), és kiváló olaj a száraz bőr regenerálására, mivel segíthet megelőzni a vízveszteséget a bőr legfelső rétegeiből. Gyorsan felszívódik és puha érzetet kölcsönöz a bőrnek.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.