Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Valici, Módosítva: 2011. május 17.

Kategória:   Hajápolás

Fénytelen, nehezen kezelhető hajra. A hajfényspray Anti-Fizz hatással hihetetlen fényreflexeinek köszönhetően intenzív ragyogást varázsol a hajnak. A fénygyorsítót tartalmazó formula új ragyogást kölcsönöz a fénytelen, nehezen kezelhető hajnak és segíti a kisimulását. Az antisztatikus komplex megakadályozza a haj sztatikus feltöltődését.

rinkitinki

2016. december 17.

Esküvőre készülődtem a lányaimmal, most először próbáltunk hajfényt. Bár ne tettük volna. Nagyon kevesett fújunk a hajunkra, én a nagy loboncomra, lányok az egyenes hajukra, mindhárman úgy néztünk ki, mintha 3 hete nem mostunk volna hajat. Aaaaa. Hajmosással végződött a hajfénysprés kalandunk. Soha többet..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 17.

szagica1981

2014. október 13.

Amig szarazon fujtam a hajamra addig 2*-os lett volna a termek.....addig is keveset fujtam de ugy neztem ki mint akinek tiszta zsir lenne a haja...az illata nekem kellemes.....vizes hajra mar joval hatasosabb es kellemesebb a vegeredmeny;)
De igy is csak mertekkel;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

De igy is csak mertekkel;)

KisKormos

2013. december 8.

Jól kell tudni használni és akkor rendben van ez a termék...:) Picit szoktam a tenyerembe fújni és csakis a hajam végét dörzsölöm be vele, így nem lesz zsíros hatása. Viszont a szilikon tartalma miatt nem szeretem. Csak mikor nagy ritkán kivasalom a hajam, akkor használom utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

atmsfry

2013. október 16.

Nekem szerintem még az előző csomagolású van meg, az illata nagyon nagyon finom és ha egyenesen a hajamra fújom, akkor nekem is zsíros hatást kelt, de én úgy csinálom, hogy a tenyerembe fújok 2-őt, majd bedörgölöm vele a hajam, de csak az alsó felét, mindezt lefelefordított fejjel. Utána szárítom meg és így teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 16.

tátombák

2013. január 4.

eleve könnyen zsírosodik a hajam, ha ráfújom, akkor meg főleg. Nem sokat ér, megpróbálok kevesebbet fújni belőle. Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

csildiko60

Korcsoport: >54
2012. október 8.

Hát simítani simít az első nap, és fényes is, de olyan kinézettel, mintha a zsíros döbönbe mártottam volna a fejem.

október 8.
A mai hajmosás után sokkal kevesebbet használtam belőle és elmondhatom, hogy szép sima és fényes a hajam, úgyhogy pontok jának neki, mert én voltam aki sokat spricceltem a hajamra azért néztem ki a fenti módon. Bocsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. október 8.

október 8.

benzol

2012. szeptember 24.

Pénzkidobás kategória. Az biztos, hogy amit ígér, azt meg is teszi: olyan csillogó lesz a haj, mintha egy adag zsír lenne az ember hajára kenve. A szagától meg rosszul lehet lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

csefylillus

2012. július 3.

Óvatosan kell bánni vele, de épp ezért nagyon sokáig kitart. Szerintem szigorúan hajvégekre, még száraz haj esetén is!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

bambi023

2012. június 10.

mindenhogy zsíros hatást kelt. egyetlen egy valamire vált be nekem, hajvasalás után picit fújok a tenyerembe és azt elkenem a hajam legeslegvégén. akkor úgy szép lesz tőle, nem fog szállni kicsit bezárja az olajtartalma a hajvégeket. de esküszöm ez sose fog elfogyni..... biztosan nem veszem újra.:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

Nusee

2012. május 29.

Dettó ugyanaz a tapasztalat vizesen ráfújom mintha egy hónapja nem mostam volna hajat, szárazon is zsíros hatást kelt de legalább valamennyire fénylik, de ez teljes pénz kidobás, használhatatlan pedig aztán nekem olyan száraz hajam van hogy egy cirok seprűnek ideális, durván rossz :\

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Dipropylene Glycol Dibenzoate
Emulgeálószerek: Isostearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Isostearic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.