Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angii, Módosítva: 2012. december 1.

Kategória:   Hajformázók

24 órás tartást ad.

szilva1987

2019. szeptember 23.

Semmire nem jó, max. arra, hogy jól kiszárítsa az amúgy is száradásra hajlamos göndör hajat. 0 tartás, a hullámaim sem lesznek szebbek, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

odrey

2019. április 13.

Az elso használat utan boldog voltam, a hullamos kusza hajambol szep hullamokat rajzolt. De ez azota sem sikerült, a hajam kemeny es szaraz lett. Az ara nagyon barati, de nekem nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Gyakorlatilag semmit nem ér, rátettem a hajamra, és mintha mi sem történt volna, azt kivéve, hogy éreztem, hogy seprűt csinál a hajamból. Hosszútávú hatásairól nem tudok beszélni, mert 3 próbálkozás után a szekrény mélyén landolt, csak a jó indulat tartotta vissza a kukától. Egy hajhabtól ennél sokkal-sokkal többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

exhocmomento

2018. szeptember 2.

A szó szoros értelmében hajhabokon szocializálódtam gyerekkorom óta. Anyukám természetes "göndör és hullámos közti átmenet" haját örököltem: tőle láttam és tanultam, hogy az ilyen típusú hajat hajhabbal formázzuk. Olyannyira természetes volt ez számomra, hogy a hosszú évek során mindenféle márka mindenféle habját kipróbáltam. Olyan sokat, amit nemhogy véleményezni, de felsorolni sem tudnék már maradéktalanul. Valamilyen mindig volt, mert hát nekem ez kell, a göndör haj és a hajhab kéz a kézben járnak.

Ha választanom kéne az összes közül, ezt mondanám. Tudatosan, az itteni jó vélemények alapján vásároltam meg. Az első alkalommal a szememnek sem akartam hinni: a hajam gyönyörű lett, dús, lágyan eső, olyan loknikkal, hogy rajzolni se lehetett volna szebbeket. Nem volt ragacsos, nem keményítette be a fürtöket, nem néztem ki úgy, mint aki belefejelt egy vödör zselébe. Úgy festettem, mint egy jól fésült kisoroszlán (a lehető legjobb értelemben), és örültem a fejemnek, de nagyon.

De - és itt jön a plot twist - ez egy egyszeri csoda volt. A második alkalommal valahogy már nem sikerült olyanra. Se harmadjára. Se negyedjére. Akármekkora mennyiségben vittem fel, akárhogy tartottam a flakont kinyomásnál, akárhogy oszlattam el a hajamon, akárhogy variáltam. Jó volt, jó volt, még mindig jobb mint a többi, de már nem olyan csodaszép, mint elsőre. És ami a legjobban zavart: kegyetlenül szárított. Nemcsak ez a termék, az összes létező hajhab. És hihetetlenül irritált, hogy nem számít hány óra hosszáig pácolom a hajam mosás után balzsamban + pakolásban, vagy hogy hány értékes olajjal táplálom, a hajhab kiszárítja, mintha semmi nem történt volna.

Úgyhogy feladtam. Nemcsak ezt, az összes hajhabot. És tádám, mik ki nem derülnek, mégsem jár kéz a kézben göndör haj és hajhab. Rájöttem, hogy nem kellenek ezek a dolgok ahhoz, hogy előbújjanak a fürtjeim. Egy dolog kell hozzá: megfelelő táplálás. Ha jóllakatom a hajam megfelelő samponnal, balzsammal, pakolással, kimosható és kimosást nem igénylő olajokkal, akkor szebb fürtöket kapok, mint amiket bármilyen hajhab tud készíteni. És ami a legfontosabb, nem szárítja semmi a hajam. (Nyáron a napsugarakon, télen a hideg levegőn kívül, de az óhatatlan. :D)

Szóval ha mindenképpen hajhabot kéne ajánlanom, ez lenne az, mert az általam valaha próbált összes közül mégiscsak ez teljesített a legjobban. De amit igazán jó szívvel ajánlok, az az, hogy próbáljátok ki az hajápolást hab nélkül. Talán olyan kellemeset csalódtok, mint én. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

blackprincesss

Korcsoport: < 18
2018. április 5.

Nagyon rossz: erősen szárította, és korpás is lett tőle a hajam. Szerencsére nem kellet forintokat kiadni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 5.

paranoidcat

2018. április 3.

Ez egy nagy kalap semmi. Szárít, és egyáltalán nem tartja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Ez egy nagy kalap semmi. Szárít, és egyáltalán nem tartja a hajam.

veresadrienn

2017. augusztus 7.

Én nagyon szeretem, eddig drágább társát használtam, de ez még jobb is és olcsóbb is. Nagyon szeretem az illatát a hajam nem ragad össze tőle és jobban tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

csizi

2017. május 31.

Ez az első göndörítő hab amit kipróbáltam, itteni vélemények alapján. Nagyon jó, tart, nem ragad, nem kemény a hajam, nekem 2-3 napig elvannak vele a hullámaim. :) Nem is kísérletezem mással, úgy gondolom.

Update: 1 - 1,5 havi használat után elkezdett erősen korpásodni a hajam. Miután abbahagytam a hajhab használatát elmúlt a korpásodás, így biztos, hogy ettől volt, ezért kénytelen vagyok lepontozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

orsolyavarga

2017. április 6.

A lányom természetes göndör haját szépen loknikba rendezi, és ez a hatása 2-3 napig simán megmarad. Szeretjük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

bvril

2017. február 26.

Természetes göndör, (begöndörödve) vállig érő hajam van.

Egyáltalán nem lesz tőle se loknis, se rendezett, sőt, kócos-szálassá válik, bár valamivel göndörebb, mint használata nélkül, nem lógja annyira ki magát. Ritkán még egy picit ragacsosak is lesznek a végek. Nem csak száraz, rossz tapintásúvá teszi, hanem még gubancossá is.

Nagyon nem szeretem. Nem veszem újra, sőt használni sem szeretném többet, így azt sem tudom, mit kezdjek a még a flakonban lévő mennyiséggel. De legalább fehér nyom vagy erősebb ragacsosság nem fordul elő, ezért 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Természetes göndör, (begöndörödve) vállig érő hajam van.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.