Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. július 23.

Kategória:   Hajformázók

• Volumennövelő hajlakk virágos-friss illattal
  • Keratinnal és cseresznyevirág-kivonattal
  • Dúsítja, ápolja és csillogást kölcsönöz a hajnak
  • Hővédelem 210°C-ig
  • UV-szűrővel és B5-provitaminnal

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kacibog83

2020. augusztus 20.

Korábban vásároltam már Balea-s volumennövelő hajlakkot, de elég gyengén muzsikált, így nem vettem újra. Sajnos nem okultam belőle, ezért amikor megláttam a polcon ezt az újdonságot és elolvastam a falkonján az igéreteket, nem tudtam otthagyni. Igaz, nem drága, de ahhoz viszonyítva, hogy gyakorlatilag semmit nem csinál, ahhoz azért igen ! Nem tapasztja össze a hajszálakat, nem lesz tőle kemény és kifésülhetetlen a haj, de tartása sem lesz. Próbáltam növelni a mennyiséget, hátha az okozza a gondot, de hiába fújtam többet, azzal sem lett jobb a helyzet. Vékony szálú, kevés hajam van, így (Wella-s) vulumennövelő lakk használatával látványos változást szoktam elérni. Úgy gondolom, itt fejeztem be a kisérletezést, maradok a kissé drágább, de jól bevált hajlakkomnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Vitaminok: Panthenol