Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blairwaldorf, Módosítva: 2015. augusztus 19.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

• Zsírmentes.
  • Az értékes növényi kivonatokat tartalmazó hajszesz ápolja és felfrissíti a fejbőrt.
  • Vitalizáló formula a nyírfa és a zsurló értékes kivonataival.
  • A gyengéd masszázs élénkíti a fejbőrt.
  • A mentol frissítő és hűsítő hatású.

Alida93

2019. április 23.

Nagyon szeretem!
Őszintén szólva nem fűztem hozzá nagy reményeket, mert egyrészt sose voltam elragadtatva a hajszeszektől, másrészt gyanúsan olcsónak találtam. Tévedtem! Sajnos az én hajam könnyen elkezd zsírosodni, és korpásodni is, mellé pedig a hajam vége száraz marad. csoda kombináció, mit ne mondjak. Amióta ezt használom minimalizálódott a korpa mennyisége, és akár 2 nappal is ki tudom tolni a hajmosást, és aminek még pluszban örülök, hogy az amúgy is száraz hajvégeimet nem szárítja jobban. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ár-érték arányban tökéletes, egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Nagyon szeretem!

eilthyr

2019. február 6.

a csomagolásra/adagolásra ráférne a változtatás, mert pillanatok alatt feldől, bukfencezik, ide-oda folyik, jelenleg piszok nehezen kezelhető a nagy flakon.
én is csak szakaszosan tudom használni, szünetekkel, nem rendszeresen-állandóan. mert egy idő után épp hogy zsírosan viszketős lett tőle a fejbőröm. egyébként megfelelő hajszesz (lenne), kellemes friss illata van, ami határozottan pirospontot érdemel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

csillaghajnal

2018. június 14.

Mióta rövid hajam van minden másnap meg kell mosnom, mert nagyon látszik ha zsíros. Ez akkor is így van ha használom ezt a szeszt, nem zsírosodik tőle a hajam kevésbé, de mondjuk legalább jobban se... 1-2 hónapja megvan, és használom, mondván, hátha hosszú távon látszódik az eredmény. De nem érzékeltem változást, ezért én sem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

panka987

2018. január 31.

Végre egy hajszesz, ami nem büdös! De ennyi is, amit tud :( Azt hittem, hogy működik, olyan jól hűsítette a fejbőröm, de nemhogy segítene a zsírosságon, még zsírosabb is a hajam :( Jaj, a Herbária bojtorján hajszesz csodálatos, a leghatásosabb, de az meg büdös, mint a fene :( Csak a korpa miatt adok 3 csillagot, arra jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Debreczeni

2017. szeptember 5.

2x használtam, a korpát eltüntette a zsírosodást nem húzta el. Másodjára olyan sprőd lett a hajam mintha félig göndör lennék. Most kihagytam inkább és újra sima egyenes a hajam. Nem szimpatikus. Annyi jó benne, hogy tényleg frissíti a fejbőrt, de hiába olcsó ha hatástalan.

Update: még egy esélyt adtam neki, úgy viszketett tőle a fejem, mintha tetves lennék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

ssteff15

2017. január 7.

Számomra nagy csalódás volt ez a termék. Nagyon akartam szeretni, de nem megy, a Seborin hajszeszt akartam leváltani erre, mert időről, időre korpás lesz a fejbőröm, csupán emiatt szerettem volna használni, a zsírosodás mérséklése annyira nem keltette fel a figyelmem, mert minél inkább kiszárítom a hajam ilyesfajta termékekkel, annál hamarabb és jobban zsírosodik vissza. Úgy gondoltam, ha kúraszerűen használom minden második nap két hétig akkor még nem lesz probléma, de a korpát kiűzheti. Meglepően erős alkohol szaga van, igen tisztában vagyok vele, hogy alkoholos terméket vettem, de nem gondoltam volna, hogy ennyire fejbevág a szaga, valóban frissítő érzés volt miután átmasszíroztam vele a fejbőröm, de a korpásodást nem szüntette meg, ugyan valamelyest mérsékelte.. ám ha egy nappal is elcsúsztam a hajmosást illetően, bár a hajszesz kúrát tartottam, olyan irdatlan módon visszakorpásodtam,hogy szinte szégyelltem. Mikor mindenre ügyelve fél nappal sem csúszva hajatmostam, és naponta használtam a szeszt kúraszerűen (természetesen voltak szünetek a kúrák közt, s szükség sem mindig volt rá, ekkor értelemszerűen nem használtam) másnapra ismét csúnyán bekorpásodott a fejbőröm, viszketett, lelapult a hajam, estére zsíros is lett, és még be is gyulladt a fejbőröm. Gondoltam valami más lehet az ok adtam neki még két esélyt. Semmit nem változtattam a hajápolási rutinomon, csak a hajszesz tért vissza pár alkalommal, és így, hogy háromszor is ilyen förtelmes lett a fejbőröm tőle, kidobtam a kukába. Inkább maradok a Seborinnál, drágább is, majd ezer forinttal, és az illata sem a legszívlelendőbb de hatásában verhetetlen. Sajnálom, hogy nálam így hatott ez a termék. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

klnfranciska

2017. január 6.

Az adagolása problémás, de ez a kiszerelés egy életre elég szerintem. Nincs bajom az illatával, hajmosás után át szoktam masszírozni vele a fejbőröm. Mérsékli a zsírosodást és szerintem jót tesz a hajamnak :) Csak hát megszokja egy idő után a fejbőröm, ilyenkor kicsit elválnak útjaink, aztán mikor újra eszembe jut, akkor előveszem és kezdődik az egész elölről :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Sunnyvagyok

2016. november 10.

Egy DM-es látogatásom során botlottam bele. Használata előtt nem olvastam el a krémmániás véleményeket, hogy nehogy befolyásoljon.
Az illata nagyon kellemes, felvitel után mikor elmúlik a szeszessége, akkor istenien hűsít.
2 hét minden napos használat után kevesebb hajam kezdett el kihullni, pedig nem arra vettem eredetileg. A szeszes masszázs annyira jót tett a fejbőrömnek, hogy valószínűleg hosszabb távon is fogom alkalmazni. :)
Nagy kiszerelés, az adagolása elég problémás, folyik össze - vissza. Ezen picit lehetne javítani, egy csőrös változatnak tudnék örülni! :D
Összességében meg vagyok vele elégedve!!
Régebben Bánfi hajszeszt használtam, ami egyrészt büdös, másrészt nem csillapította a hajhullásomat, ráadásul a hajszínem pár használat után leszívta feketéről barnára.
Ezzel a szesszel nincs ilyesmi problémám, nem fakít.
Ár - érték arányba nagyon kedvező! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Összességében meg vagyok vele elégedve!!
Ezzel a szesszel nincs ilyesmi problémám, nem fakít.
Ár - érték arányba nagyon kedvező! :)

blairwaldorf

2016. május 23.

Nagyon szeretem használni. A zsírosodó fejbőrömet szoktam átmasszírozni minden egyes hajmosás után.
Ahogy ígéri, szépen frissíti a fejbőrt, illetve a zsírosodást is mérsékli.

UPDATE: Megszokta a hajam, valahogy már nem látom a hatását. Most tartunk egy kis mosolyszünetet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

Ahogy ígéri, szépen frissíti a fejbőrt, illetve a zsírosodást is mérsékli.

mk17

2016. május 22.

Mindig van itthon belőle (mondjuk ez nem nehéz, egy ekkora flakon nekem nagyon sokáig kitart). Akkor szoktam használni amikor időről időre megjelenik a korpa (pl. télen). Nagyon frissítő hatású, és a korpát tényleg egész jól eltünteti. Nekem különösebben nincs bajom az adagolással, bár tény, hogy ha napi szinten használnám, egy pumpás kisebb kiszerelés kényelmesebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 22.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol