KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebeka020, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A „Hautrein” pattanás leszárító áttetsző tapasz gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás a mitesszerek ellen is. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású, aktív hatóanyagai hosszabb időn keresztül fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális útközben is.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 9.

Sajnos nekem nem használt, pedig többször is próbálkoztam vele.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 9.

Sajnos nekem nem használt, pedig többször is próbálkoztam vele.

Csipetke

2018. október 1.

Nagyon szeretem, tényleg nagyon jó használ. A legnagyobb leggyulladtabb pattanásaimmal is elbánik. Én este szoktam feltenni reggelre sokkal szebb lesz a még megmaradt pattanás is. Tuti, hogy újra veszem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Viki9727

2018. szeptember 24.

A piros gyulladt pattanások mérete reggelre látványosan lecsökkent. Sokszor a pirosságot is leszedi. Szerintem ár érték arányban tökéletes.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

bvera997

2018. szeptember 18.

Úgy működik ahogy kell neki:) A pattik mérete reggelre csökkent, a gyulladással együtt. Két éjszaka alatt kivégzi a nagyobb borzalmakat is. Biztosan újra veszem:)

bvera997
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

canyon

2018. szeptember 9.

Hát én ennél jobbat el sem tudnék képzelni! Tökéletes a gyulladt, csúnya pattanásokra. Esti arctisztítás+ápolás után teszem fel, reggelre a közepes pattanásokat eltüntetik, a nagyon csúnya csomósakat pedig fele akkorára csökkenti! Imádom, 3 csomag van itthon, már tesóm és barátnőm is használja. Amíg lehet kapni én venni fogom :)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Nekem ez egy életmentő. Bár van egy két pattanás amit nem tud helyre rakni de egy éjszaka látványosan visszhúzza őket. Az ára szerintem tökéletes, harminchat darabot kap az ember egy csomagolásban, a mérete tökéletes és szerintem csodákat tesz. Általában este, arctisztitás után szoktam felrakni, és reggel indulás előtt levenni. Azt mondja az útmutató,hogy minimum 8 órát legyen fent szóval ajánlatosann már hamarabb feltenni, ha az ember nem megy el otthonról. Egyáltalán nem látszik, én volt hogy véletlen magamon hagytam, míg leszaladtam a sarki boltba és senki nem mondott semmit. Átlátszó, szinte láthatatlan.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Candy21

2018. augusztus 6.

Nagyon jól működik egy éjszaka alatt kivégzi a pattanásokat. A tapaszok megfelelő méretűek jól ragadnak nem jönnek le.

Candy21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin