Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebeka020, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A „Hautrein” pattanás leszárító áttetsző tapasz gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás a mitesszerek ellen is. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású, aktív hatóanyagai hosszabb időn keresztül fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális útközben is.

Voros

2021. április 12.

Csodát nem tesz, a pici pattanásokból egy keveset kiszív. A nagyoknak max a tetejét kapja le. Leginkább abban segít, hogy ne bántsam őket

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Barbibby

2021. április 9.

Nagyon szépen leviszi egy éjszaka alatt a gyulladt pattanasokat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

Nagyon szépen leviszi egy éjszaka alatt a gyulladt pattanasokat!

AnnaLuca

2021. március 23.

Nekem sajnos nem vált be. Igaz, egyszer próbáltam ki, mert épp elfogyott otthon a Rossmann-os Isana Young pattanástalanító tapaszom, amelyet már tinédzser korom óta használok és szeretek. Ahelyett próbáltam ki ezt, a DM-es változatot. Ugyanazt az eredményt vártam (vagy legalább hasonlót), de sajnos nem jött be, nem segített. Viszont nem okozott semmilyen irritációt vagy negatív hatást. Nem lett újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

TBianka

2021. március 22.

Nagyon jó!
Tegnap kezdődő patim mára teljesen levitte, illetve volt egy nagy gyulladt pattanásom, amik hetekig ott szoktak lenni az arcomom, ezt 24 óra alatt kiszedte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Nagyon jó!

Judit96

2021. március 18.

Az éppen előbújó pattanásokra érzem igazán hasznosnak, tényleg lehúzza őket. Alváshoz szoktam felragasztani. Újra vevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Kingaisa

2021. március 11.

Jó áron van, hatásos, én is estére rakom fel, és reggelre lehúzza a pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Jó áron van, hatásos, én is estére rakom fel, és reggelre lehúzza a pattanást.

pont

2021. március 10.

nálam nem szárított le semmit, annyit csinált, hogy talán egy picit lejjebb húzta a gyulladást, illetve a nagyobb pattanásokat könnyebben kinyomhatóvá tette. sajnos én hajlamos vagyok piszkálni az arcom, szóval ha másra nem is, arra jó, hogy ha felteszek egy kis tapaszt, addig legalább békén hagyom a bőröm, amíg fent van. nem csodaszer és nem szabad azt várni tőle, hogy eltüntessen egy pattanást, de ártani nem árt és a semminél talán több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

motovillo

2021. március 10.

Nagyon hatásos. Egy éjszakán at rajta hagyom es majdnem teljesen eltűnik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 10.

Nagyon hatásos. Egy éjszakán at rajta hagyom es majdnem teljesen eltűnik

Dorcsii16

2021. március 9.

Acneroxiddal egyidejuleg hasznalva hatasos, amugy nem sok mindent er..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Acneroxiddal egyidejuleg hasznalva hatasos, amugy nem sok mindent er..

TimyeK

2021. február 22.

A még ki nem fejlődött pattanásokra használ, amíg tudom addig hagyom magamon, van, hogy egész napra. Szépen lehúzza a gyulladást. Mindig tartok itthon belőle itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin