Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebeka020, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A „Hautrein” pattanás leszárító áttetsző tapasz gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás a mitesszerek ellen is. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású, aktív hatóanyagai hosszabb időn keresztül fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális útközben is.

CandyPony

2022. június 29.

Nekem ez olyan sok cisztás pattanást okozott egyik napról a másikra, hogy sírva néztem magamat a tükörben. Onnan tudom, hogy ez okozta, hogy pontosan azokon a helyeken gyulladt be az arcom, ahova a tapaszokat felhelyeztem. (Kisebb pattanásokra.)
Soha, de soha többet, pedig imádom a Balea termékeket, de ez tűzre való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 29.

Soha, de soha többet, pedig imádom a Balea termékeket, de ez tűzre való.

Lona22

2022. május 20.

Nem sok mindent csinál, én is csak minimális javulást tapasztalok vele. Mivel vékonyka, és eléggé nagyok a tapaszok, lehetetlen kettévágni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

BaraB

2022. április 27.

Ez a tapasz egy csoda! 3 nap intenzív használat után szinte teljesen eltűnt a kezdődő tisztás achne az arcomról. Akinek már volt tudja, hogy milyen nehezen múlik el illetve gyógyul a helye. Mindig lesz belőle itthon egy csomag tartalékban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

d.anett89

2022. április 13.

Évekig Aliexpress-ről rendeltem, mikor itthon is megjelent. Nagyon jó kis cucc.
Este felteszem, reggelre megoldja a gondot,vagy mindegy mikor teszem fel. Áttetsző így nem feltűnő H valami van rajtam 🤣

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Évekig Aliexpress-ről rendeltem, mikor itthon is megjelent. Nagyon jó kis cucc.

PotaSaci

2022. április 13.

A CosrX tapasza után próbáltam ki ezt, mert olcsóbb alternatívát kerestem. Nyilván nem összehasonlítható a kettő, mert a CosrX egy hidrogél tapasz, ez meg egy szalicilsavas cucc. Viszont, ami ebben nagyon bejött, hogy vékonyabb, mint a Cosrx, szóval kevésbé feltűnő. Kicsit tartottam ettől az alkohol + limonén kombótól , hogy mit fog művelni a bőrömön, de semmi problémám nem volt. Ezt a tapaszt inkább arra használom, ha még nem érett be egy kis dög és gyorsabban szabadulnék tőle (a Cosrx inkább az érettekre, meg a hegekre jó). Felcsattintom ezt a kis cuccot és egyrészt védem a területet a szennyeződésektől, másrészt segít, hogy hamarabb beérjen a dög, és így hamarabb tűnik el. Nagyon vékony, viszont picit fényes a felszíne, szóval ha épp úgy fordulok, akkor látszik, hogy az arcomon van, de egyébként nem vészesen feltűnő. Teljesen átlátszó, szóval a pirosságot semennyire sem takarja. Tök jó méretű a tapasz (se nem túl kicsi se nem túl nagy), azt sem bánom, hogy nincs benne több méretű. Baromi olcsó és sok van benne. Tűzoltásra, esemény előtt vagy ha már nagyon szabadulnék egy nem kívánt látogatótól az arcomon nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

mano

2022. március 10.

Nem sok mindent csinál, minimális javulást tapasztalok vele. A nagy gyulladt pattanásokkal nem csinál semmit sajnos. Arra valóban jó, hogy ne piszkáljam tovább, nem is látszik, hogy rajtam van (azért utcára nem megyek vele). Kipróbálom a Cosrx-et is, hátha az jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Nixi99

2022. március 4.

Első és egyetlen ilyen tapasz, amit próbáltam eddig, valszeg nem is fogok többel próbálkozni :D
Nekem nem csinál semmit, de semmit. Legalább olcsó volt.
Leginkább arra jó számomra, hogy ne kapargassam a pattanásokat (ami jó szokásom), de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

Nekem nem csinál semmit, de semmit. Legalább olcsó volt.

horvathborka

2022. március 4.

Én a Cosrx tapaszt próbáltam először, utána ezt, hogy legyen viszonyítási alapom. Egyik sem tett csodát nekem, ami a Cosrx-esben jobb, talán az, hogy jobban “kiszívta” a beérett pattanásokból a fehér cuccost. Ezen kívül nekem az sem csinált mást, a mélyebb nem beérett pattanásokkal semmit nem kezdett. Ez a Baleás árban jobb és jobban is tapad, mintha kevésbé is látszódna. Ez is kiszedett egy-ket beérett pattanást, de lassabban és amit “kiszív” nekem nem tapadt és csúszott ki a tapaszhoz ragadva, inkább csak kiszedte és utána le kellett törölni a maradékot. Összességében mindkettőnél a fő előny az, hogy a gyulladt pattanás nem fertőződik tovább, mert nem tudom összefogdosni. Homeoffice-ban dolgozok, így ha fontosabb meetingek miatt muszáj vagyok sminkelni arra is jó, hogy a tapaszra tudok sminkelni, nem a bőrfelületre, mert kamerán keresztül úgysem látezik, így talán csökkenti a további gyulladás/ fertőzés esélyét. Valószínűleg ha elfogy a Baleásat veszem újra, mert nem látok nagy különbséget hatásban, viszont árban ez éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 4.

szata1

2022. március 2.

Nálam nem volt semmilyen extra hatása. Talán kicsit a felszínre húzta a már amúgy is érett pattanást, de ennyi. Azokkal, amelyikeknek még nem fehér a közepe semmit az égvilágon nem csinált, azon kívül, hogy kiszáradt a bőr alatta. Nem nagyon, de pont eléggé, hogy ha sminkeltem akkor látszódjon a helye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 2.

erasm98

2022. január 15.

Cosrx a kedvencem továbbra is, ennek annyi az előnye, hogy kevésbé feltűnő mint a cosrx tapasz, plusz árban is jobb. Egyik pattanásomat sem szárította még le, nem múltak el hamarabb sem, de arra jó volt, hogy ha a városban rohangáltam stb., akkor nem tudtam összefogdosni a koszos kezemmel, amire sajnos én hajlamos vagyok.

(de amúgy az összetevői elég jók, lehet, hogy több hatóanyag kéne rá?) Gondolom azt nehéz megoldani, hogy ázzon a hatóanyagban és közben jól is tapadjon, de ez így sajnos édeskevés, hogy effektív legyen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0