KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebeka020, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A „Hautrein” pattanás leszárító áttetsző tapasz gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás a mitesszerek ellen is. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású, aktív hatóanyagai hosszabb időn keresztül fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális útközben is.

KKittii

2018. november 17.

A nagyobb gyulladtabb pattanásokon nem segített, viszont a kisebb pattikat én úgy vettem észre jobban leszárította, de nem adtam neki sok esélyt, körübelül három próbálkozás után már nem használtam, és mással próbálkoztam. De azért kap 3 csillagot a kis pattik miatt

KKittii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Lovemyhair

2018. november 5.

A sok jó vélemény alapján én is megvettem. Nem vártam tőle sokat, ennyi pénzért nem is nagyon van amit, és milyen jól tettem, mert nem tud semmit. Nem szárítja a pattanást, még a pirosságot sem enyhíti. El is fertőzte az egyik pattanásomat és csúnya sebek lettek a helyén.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

tinyblackpaw

2018. november 4.

Kifejezetten gyulladásban lévő kisebb piros pöttyökön bizonyultak hatásosnak a tapaszok, nagyobb puklikon, zárt komedókon nem tud segíteni. Egy éjszaka alatt szépen lehúzza a pattanást és a pirosságot. Nem szárít, nem okoz irritációt, helyén marad, nem nehéz leszedni. Nagyon diszkrét, vékony tapaszka, akár smink alá is fel lehet helyezni bár tény, hogy valamennyire ki lehet venni hogy ott van. Meg vagyok elégedve a termékkel, őszintén szólva nem vártam tőle sokat de kellemeset csalódtam. Ár-érték arányban teljesen korrekt, bár nem csodaszer de újra fogom venni :)

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

babyface

2018. november 1.

nem sok pattim van én inkább a miteszerekkel küzdök, de gondoltam kipróbálom, mert néha napján nálam is ki szokott jönni pár csúnyaság. :) a pici piros pöttyöket szépen visszahúzza, viszont a nagyobb pattikat csak 'befullasztja' egyáltalán nem viszi le nálam a pirosságot sem. :( nem egy 'nem-tudok-élni-nélküle' típusú termék.

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

tthfnn

2018. október 24.

Régebben is voltak ehhez hasonló termékek, de ilyen hatást egyik se ért el nálam. Este ha látom, hogy már kezd pirosodni egy terület, rárakom másnapra már semmi nincsen ott. De ugyanígy jó a nagyobb pattanásokra is. Az első kiszerelést elhasználtam, és most meg is veszem az utánpótlást. :)

tthfnn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

stripedpanda

2018. október 22.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz, de nagyon bevált. Leviszi a gyulladást és a pirosságot, sokszor teljesen el is tünteti a pattanásokat másnap reggelre. Alvás közben sem jönnek le a tapaszok, viszont könnyű őket leszedni és nem is szárítják szét teljesen a bőrt (amivel nekem szokott problémám lenni más termékek esetén).

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. október 9.

Sajnos nekem nem használt, pedig többször is próbálkoztam vele.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 9.

Sajnos nekem nem használt, pedig többször is próbálkoztam vele.

Csipetke

2018. október 1.

Nagyon szeretem, tényleg nagyon jó használ. A legnagyobb leggyulladtabb pattanásaimmal is elbánik. Én este szoktam feltenni reggelre sokkal szebb lesz a még megmaradt pattanás is. Tuti, hogy újra veszem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

Viki9727

2018. szeptember 24.

A piros gyulladt pattanások mérete reggelre látványosan lecsökkent. Sokszor a pirosságot is leszedi. Szerintem ár érték arányban tökéletes.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

bvera997

2018. szeptember 18.

Úgy működik ahogy kell neki:) A pattik mérete reggelre csökkent, a gyulladással együtt. Két éjszaka alatt kivégzi a nagyobb borzalmakat is. Biztosan újra veszem:)

bvera997
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin