Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   36 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rebeka020, Módosítva: 2018. július 13.

Kiszerelés:   36 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A „Hautrein” pattanás leszárító áttetsző tapasz gyorsan leszárítja a pattanásokat. Hatékony megoldás a mitesszerek ellen is. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású, aktív hatóanyagai hosszabb időn keresztül fejtik ki hatásukat. Az eredmény már az első használat után látható. Ideális útközben is.

Bearbunny

2020. június 24.

Utazás előtt jött ki rajtam egy undoritó nagy pattanás a halántékom körül, amit hiába nyomkodtam (tudom, hogy nem szabad), nem akart kijönni. Beszaladtam egy Dm-be, hogy találok-e valamit, ami gyorsan segít és ezt találtam. Csodákat nem tesz, de azért láthatóan csökkentette a duzzanatot és az irritációt, azóta többször is használtam és ár-érték arányát tekintve nem rossz, csak gyorsan fogy. Azóta újravettem, mert ennyiért nem drága és jó, ha van. A használati útmutatóval ellentétben én több órára, volt, hogy éjszakára is fennhagytam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

nekobakaa1519

2020. május 13.

remenykedtem, hogy hasznal, de megcsak a leggyengebb pattanas-kezdemenyekkel sem csinalt semmit :c talan amikor ket-harom napig folyamatosan hasznaltam egy rosszfiun, akkor vettem eszre hogy nem no meg annyira gyorsan, mint amennire szokott, de igyis csak lelassitotta a folyamatot, de nem szuntette meg.. bonusz annyi, hogy a feluletet kisimitja igy nem annyira dudorodik ki a pati, ezaltal nem annyira eszreveheto, es keves sminkkel csak nagyon kozelrol lehet eszrevenni magat a tapaszt, amilyen kozel most ebben az idoben senki ne menjen hozzad c; #socialdistance

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

DinaSch

2020. május 11.

Még csak épp kibújó pattikra szoktam estére felpöppinteni. Teljesen visszahúzza Nekem őket 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

bibike2000

2020. április 16.

Nem rossz, de vannak tőle jobbak is. Nekem kimarta az érzékeny arcbőröm, ezért máshová használom el. Picit drágának tartom, mert nem sok mindent kapunk érte. Nekem nem ér ennyit. Még egyszer nem kellene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

asztromélia

2020. január 19.

Gondoltam ugyanaz mint az Isana tapasz (ami csillagos otos), de tevedtem. A pattanasra hatasa nincs, vagy minimalis. Par nappal a hasznalata utan lattam, hogy megmarta a borom, es tokeltesen kiveheto kor alaku foltok lettek az arcomom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

berbo

2019. december 28.

Nekem nem vált be, nem is fogom újravenni, az SOS gél többet ér. Elhasználom, mert még van benne, de aztán elválnak útjaink.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

SimonO

2019. november 15.

Hatását illetve semmi pozitívat nem tudok leírni róla.
A kicsit begyulladt pattanásoknak segített "beérni", egész éjszaka rajtam maradt.
Nagy zsírcsomós pattanásokkal nem tud semmit kezdeni.
Egy csillaggal többet kap, mert smink alá viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Hatását illetve semmi pozitívat nem tudok leírni róla.
Nagy zsírcsomós pattanásokkal nem tud semmit kezdeni.
Egy csillaggal többet kap, mert smink alá viselhető.

jnrita95

2019. november 12.

Tesóm mutatta meg, adott egy kis csomaggal. Nem nagyon használtam, viszont múlthéten a kezembe akadt a maradék 2 db és pont csúnya, gyulladt acnéim voltak, másnap reggelre szépen ki lehetett nyomni. Futottam is a dm-be egy új csomagért :) Néha-néha előveszem, utána elfeledkezek róla. Végső megoldásnak jó, illetve arra, hogy ne piszkáljuk koszos kézzel vagy alvás közben a pattanást, mivel nem nyomunk rá még több bacit, gyorsabban gyógyul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Bb.Sophie

2019. november 3.

Sajnos egyáltalán nem vált be, a nagy, piros, gyulladt pattanásokkal nálam semmit nem csinált. :( Annyi pozitív, hogy tényleg nagyon sok van a csomagban, nagyon jól tapad és védi a kis puklikat, addig sem tudom piszkálni vagy nyomogatni, ha fent van, kevésbé fáj. De el nem tüntet semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

viragzsofi

2019. október 11.

Nekem bevalt. Mitesszereket gyorsan leszaritja,eltunteti.
Ha erzem, hogy lesz egy pattanasom felrakom ejszakara es igy ki se jon a pattanas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 11.

Nekem bevalt. Mitesszereket gyorsan leszaritja,eltunteti.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin