Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Halfway, az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2012. szeptember 12.

Kategória:   Dezodorok

Papayával.

orsipanka

2014. március 25.

Nagy kedvenc, még találtam otthon egy utolsó flakonnal. Sportoláshoz már nem elég, de szerintem ez a legjobb Balea illat. Nagy kár, hogy limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

svivko

2012. november 24.

Számomra, egy Dove, és Rexona deo számít átlagosnak, amik pedig - hacsak nem extra kiszerelésről van szó-, 150ml, és ez is az, úgyhogy szerintem csak a szórófejes kialakítás miatt tűnhet kim-nek kisebbnek, amit amúgy én nagyon praktikusnak tartok.
Most kezdtem felfedezni az izzadásgátlók tágas világát - mármint úgy komolyabban- , és ez a spray az egyik kedvencem lett. Egyik részről- az illata valami isteni, gyümölcsös- cukorkás, tartós, hatásos, az ára NAGYON baráti, és tényleg. Wow. Hogy egy Balea többre képes mint a Rexonáim, Kappa, Lady Speed Stick meg a többiek , hát nem gondoltam volna.
Tuti veszek belőle még egyet. Olyan finom illata van, hogy elfújkálom tök hamar.

A szórófejről meg annyit, hogy nem a a megszokott kialakítás, bár nem tudom, hogy emiatt van-e, de ez nem csak a száraz levegőt fújja a célterületre, hanem érzed, hogy jut oda anyag, és nem pedig a levegőben száll tova. Több ilyen deót is ki fogok próbálni.
Csillagos ötös!

Ma megszerettem volna venni az utánpótlást, és már nincs is kint a polcokon...
De miatta ki fogok próbálni más Balea deót is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Csillagos ötös!

Ma megszerettem volna venni az utánpótlást, és már nincs is kint a polcokon...
De miatta ki fogok próbálni más Balea deót is. :)

Kiscsillag5

2012. szeptember 9.

Hatásos, egész jól dezodorál. Nagyon erős az illata és nekem különösebben nem is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

guccigirl

2012. szeptember 9.

Egy dm-be való véletlen betévedés során vettem meg, semmit nem tudtam róla, így abszolút nem voltak előfeltevéseim. Az illata számomra kellemes, mintha kicsit mű-őszibarack lenne, de nem rossz, nem émelyítő. Nálam a parfümmel összeveszik, mert elég erős, és sokáig érezhető az illat. Ami nagy pozitívum, hogy - bár nem ígéri - de nem hagy foltot a ruhámon, és nekem izzadásgátlóként is jól teljesít így a melegebb első őszi napokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

ribizli

2012. augusztus 24.

Uhh, gondoltam a sok jó vélemény miatt megér egy próbát, de nekem nagyon erős, szinte kellemetlenül édes, mű, olyan, mint a kikeverős porból készült üdítők, magamon sajnos nem tudom elviselni, de szobaillatosítónak elmegy, bár ott sem túladagolva. Pedig nem szoktam érzékeny lenni az illatokra, de eddig Baleáéktól ez, meg a barna flakonos kókuszos társa nem váltak be, mindketten ugyanúgy végezték, illatosítóként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

cincike

2012. augusztus 23.

Nagyon fini az illata és nagyon jó árban van. Semmivel nem rosszabb, mint az agyonreklámozott, drágább deok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

zsoxcore

2012. augusztus 18.

Kedvencem, nagyon-nagyon fincsi az illata. Szerintem nem tud többet, mint a drágább társai, teszi a dolgát. Viszont az alumínium aggaszt benne egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Macska

2012. augusztus 17.

Isteni illata van, nem hagy foltot a ruháim hónalján, nagyon szuper és tartós illata van. Kár, hogy nincs belőle tusfürdő, testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Mila85

2012. augusztus 16.

Juj nagyon fincsi az illata, igazából csak ezért vettem meg. Elég olcsó is "edzős" deonak jó lesz, ezzel a gondolattal landolt nálam. Valóban nagyon fincsi gyümis, savanyú cukorkás az illata, de nem tömény émelygős.30 35 fokban nekem kevés, elmegy az illata, de végülis elégedett vagyok vele

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

kim88

2012. augusztus 16.

nagyon finom az illata, amúgy átlagos deó. kicsit kisebb kiszerelésű mint az átlag (talán 50ml-el kisebb..?) 379ft-ért mindenesetre szerintem megérte beruházni rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Geraniol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.