Balea

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 9.

Kategória:   Dezodorok

24 órás hatékony védelem.Alumínium-klórhidrát (ACH) és az alkohol (etanol) nélkül.

Indira

2017. december 30.

Sajnos totál zéró, semmit nem ér, kb 1 órát sem bír ki, büdi leszek tőle :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

Sajnos totál zéró, semmit nem ér, kb 1 órát sem bír ki, büdi leszek tőle :(

Zaynab

2017. augusztus 1.

Több kommentelő véleménye igaz nálam.

- szerintem az illata inkább gyümölcslé illatához hasonlít. Nekem nem tetszik az illata, pedig amúgy szeretem a hibiszkusz illatát.
- kicsit nedves marad a hónalj a kenés után.
- az illata 2-3 órán át marad csak meg.
- tényleg csak otthonra jó.
- szerintem nem veszem újra.
- csak kísérletezni akartam egy ilyen deóval, mert amúgy az Alterra parfümfrei-t használom.
- a szép összetevői miatt vettem meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Több kommentelő véleménye igaz nálam.

- kicsit nedves marad a hónalj a kenés után.
- az illata 2-3 órán át marad csak meg.
- tényleg csak otthonra jó.
- szerintem nem veszem újra.
- a szép összetevői miatt vettem meg főleg.

gyurmafigura

2017. április 28.

Az illata nagyon jó, virágos, az állaga kicsit hígabb, mint megszokott, ebből kifolyólag picit mintha lassabban is száradna. Egy stresszesebb, rohangálós napon számomra nem ideális választás, de például otthonra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

bvviki

2017. április 12.

Főként az alkohol és az alumínium mentessége miatt vettem meg. Az illata nagyon szuper, viszont egy-két óra múlva már nem érezni. Az állaga folyós,de nálam egész gyorsan szárad és a rohanósabb napokat is jól bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Ryo

2017. február 5.

Nem vagyok túl izzadós de ez a termék sajnos nem vált be nálam. Az illatát nagyon szeretem, ami ilyen könnyed virágos kategória, viszont az állagával nagyon nem békültem ki, mert nagyon folyós és kissé lassan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

BloodEve

2017. január 10.

Illat:gyümölcsös-virágos, kellemes illat, felkenés után két óra múlva már nem érezni
Állag: vizes, folyós
Száradás: több perc, gyors készülődésnél hátrány
Izzadásgátló hatás: gyenge, az izzadást nem gátolja, edzés/futás/rohanós/stresszesebb nap után az izzadság szaggal nem tud mit kezdeni:(
Irritáció:-
Tartóssága: 3 óráig képes gátolni az izzadást és a testszagot
Ajánlom: otthonra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

Állag: vizes, folyós
Száradás: több perc, gyors készülődésnél hátrány
Irritáció:-
Tartóssága: 3 óráig képes gátolni az izzadást és a testszagot
Ajánlom: otthonra

Helene

2017. január 3.

Úgy látszik én leszek aki lehúzza ezt. Jól hatott az elején, de egy idő után kis piros pöttyök lettek a hónaljamon. Kissé csalódtam benne, pedig az illatát nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Nymeria94

2016. október 4.

Szigorúan otthoni használatra kerestem egy kellemes illatú, aluminium mentes dezodort, így került hozzám ez a termék. Nem voltak irreális elvárásaim vele szemben, tudtam, hogy az én verejtékmirigyeimhez hosszabb távon, egy stresszesebb vagy melegebb napon, kevés lenne, arra, hogy nyugodt szívvel emberek közé menjek, ami be is igazolódott. Viszont kiváló alternatívának bizonyult az itthon töltött napokra, amikor ugyan nem árt, ha az ember lánya nem görény... pardon izzadtságszagú, de nem is gáz, hogyha egy takarítással töltött nap után nem virágillatú. Kissé idegenkedtem attól is, hogy újra golyós dezodort használjak, mert nem szeretem, hogyha órákig tocsog a hónom alatt deo, de ezzel sem volt problémám, szépen teszi a dolgát, ahogyan kell. Mindemellett pedig az illata is nagyon kellemes, szerettem nyári reggeleken magamra kenni.
Összességében elégedett vagyok ezzel a terméket, amire vettem és amire szükségem volt, azt szépen teljesíti, de a hozzám hasonlóan izzadékonyabb emberkéknek legyen egy B tervük is a nehezebb napokra. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

michiru

2016. október 4.

A legjobb!!! Szuperek az összetevői, nincs benne semmi durva anyag, mégis hatásos, isteni az illata és olcsó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

rocksteadycat

2016. július 17.

Egyszerűen imádom! Nagyon finom, nőies, elbűvölő illata van.. Jó kedvem lesz tőle, ha megérzem. :) És az edzésnél is jól teljesített, szóval még beszerzek belőle néhányat, mielőtt kivonják a forgalomból :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.