Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2015. október 13.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Hidratáló koncentrátum avokádóolajjal, olivaolajjal és planktonkivonattal minden bőrtípusra.  A Balea face koncentrátumok kényeztetik és ápolják bőrét és gondoskodnak bőre frissességéről. A Balea koncentrátum értékes hidratáló összetevői, az A vitamin, E vitamin és olívaolaj gazdagok telítetlen zsírsavakban és óvják a bőrt a kiszáradástól. Rendszeres használatával védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól, ezáltal a bőr simább lesz. Az olívaolaj intenzíven hidratálja, a planktonkivonat pedig ápolja a bőrt.

Nomacs

2013. augusztus 20.

1. nap: Először zsírosnak tűnt, de nagyon könnyen beszívta a bőröm, még egy kis éjszakai krémet is tettem rá, úgy éreztem, hogy igényeli a bőröm azt is. Az illatának abszolút érződik az olívaolaj, nem mondanám kellemesnek, sem pedig orrfacsarónak. Érzésre kicsit szilikonos lett a bőröm, de érzem, hogy nagyon jól hidratált lett. Egyelőre egy négyes a szilikonos érzet miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Lovely21

2012. augusztus 5.

Most használtam el az utolsó ampullát. Összességében nagyon meg vagyok vele elégedve, a bőröm selymesebb lett tőle és élettel telibb. Nagyon szépek az összetevői és egy-egy kapszulában sok lehet a hatóanyag, az olivaolajnak még az illatát is lehet érezni. Eleinte picit fura volt hogy ilyen sűrű az állaga, de reggelre teljesen beszívta a bőröm. Én mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Dimethiconol, Persea Gratissima (Avocado) Oil