Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kdorottya03, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Ápoló testápoló lotion
  • Normál és száraz bőrre
  • Hialuronsavval és kaktuszfügevízzel
  • Intenzíven hidratálja és mélyrehatóan ápolja a bőrt
  • Gyorsan beszívódik

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vikofrivia

2021. november 13.

Nem bírom a nehéz testápolókat, soha nem volt száraz bőröm sehol, viszont tudatos bőrápolóként tudom, hogy a hidratálásra szükség van, és nem csak az arcomon. Eddig Cerave-t használtam testre, mert az arcra nem vált be, ezért így használtam el, viszont nem bírtam a fullasztó ragadós érzést utána. Ez a Balea viszont egy igazi kis csoda! Mint utaltam rá, nincsenek nagy igényeim testápoló terén, csak annyi volt fontos volt hogy amellett hogy beszívódjon, olcsó és kisebb mennyiség legyen, mert a túl sok lehet rám romlana, sajnos minden nap nem kenekedek be vele mindenhol, csak a könyökemet, lábfejemet.
Eddig úgy néz ki megtaláltam a tökéletes hidratálót testre. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Eddig úgy néz ki megtaláltam a tökéletes hidratálót testre. 😊

Boginyuszi

2021. július 29.

Most nyáron nagyon jó ez a könnyű testápoló. Tetszik az enyhe illata is. Hamar beszívódik, jól hidratál, kellemes tapintású utána a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 29.

Winkleragi

2021. július 15.

Valahogy nekem a legjobb testapolo! Nagyon gyorsan beszívódik, nincs zsíros utóérzete, és nagyin jól hidratál. Praktikus, hogy az alján van a kupak. Szeretem a dm sajátmárkás termékeit a jo ár/érték arány miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

cattitude

2021. május 4.

szerintem jó cucc, hamar beszívódik, jó az állaga, kevés is elég belőle. illata gyenge és nem marad meg, de én nem bánom. az én bőröm átlagos, nekem megfelelően hidratál, de lehet télen száraz bőrre másnak kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

kissagi19

2021. április 6.

Könnyű, hamar beszívódó testápoló. Fürdés után a kövi fürdésig kitart, nincsenek illúzióim a napokig tartó hidratálásról. Kenni kell minden nap.
Az illata hamar elillan, felejthető, az árát megéri. Egy tisztességes kis könnyed alap testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 6.

simple

2021. március 31.

Nagyon jó illata van, gyorsan beszívódik, és puha érzete van a bőrnek használat után. Viszont semmi hidratáló hatása nincsen sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 31.

balazskrisztii

2021. március 14.

Könnyű kis krém, szerintem nyáron fogom igazán nagy hasznát venni. Hamar beszívódik, de jelenleg számomra nem elég (eddig csak egy testápoló volt jó, szóval nem lepődtem meg). Akinek nem ennyire elképesztően száraz a bőre, mint nekem, azoknak szuper lehet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.