Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. október 22.

Kategória:   Dezodorok

A tökéletes védelem és a vitalizáló illat harmónikus ötvözete. Szabályozza az izzadást és az ápoltság érzésével ajándéozza meg. A citrusillat felélénkít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dayanara

2013. november 15.

Kedveltem, számomra kellemes narancsszerű illatú volt és jól hűsített.
Emlékeim szerint csak az volt vele a problémám, hogy gyorsan fogyott, pláne mert nem igazán gátolta az izzadást és így többet kellett belőle használni...
De ha újra találkozom még vele, szerintem veszek egyet, aztán a szokásos (enyhe illatú) dezodor fölé fújva jó lehet, mert az illata elég erős és tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Kedveltem, számomra kellemes narancsszerű illatú volt és jól hűsített.

orsipanka

2013. október 2.

Illata átlagos: nem rossz, de nem is kedvenc. Izzadásgátló hatása közepes, durvább sportoláshoz nem elég. Ár-érték aránya jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 2.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Az illata tetszik, hatása viszont nagyon nincs. Elhasználom szobaillatosításra, légfrissítőként, de többet se ér, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

kolesgolyo

2012. szeptember 29.

Itthoni használatra tökéletes. Tetszik az illata, friss és gyümölcsös. Nem túl szép az összetevő listája, ezért nem is venném újra, de egyszer ki kellett próbálnom. Egy órás futás után is még érzem magamon az illatát, szóval nem egy hamar elillanó fajta. Rajtam legalábbis. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

karolina

2012. július 15.

Őszintén remélem, hogy tényleg limitált kiadás, mert ezzel a szaggal vallatni lehetne! 219 HUF volt akciósan, gondoltam kipróbálom (sajnos megszagolni nem lehetett). Sose nyúltam még ennyire mellé. Irtózatosan fullasztó, 100 Forintos WC illatosítóknak sincs ilyen bűze. Elajándékozni sem fogom tudni szerintem, így valószínűleg kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

erzsoka83

2012. július 9.

szerintem ennek nem talaltak el az illatat!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

szerintem ennek nem talaltak el az illatat!!!

qlisacl

2012. július 6.

Nemrég vettem meg egy kiárusítás cédulával, de nem bántam meg. Friss, gyümölcsös illatú, nyárra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

Zenzen

2012. július 4.

Fura illata van, és nem tartós. Kritikán aluli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

Fura illata van, és nem tartós. Kritikán aluli.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol, C12-15 Alkyl Benzoate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Limonene, Citronellol, Linalool, Geraniol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.