Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. október 17.

Kategória:   Lábápolók

A különösen gazdag textúra makadámiadió olajjal, kókuszolajjal, napraforgó olajjal, shea vajjal és mandula tejjel kiválóan ápolja a lábakat, igazi luxus kényeztetést nyújt.

Jelizz

2016. június 14.

Az illata pont olyan jo mint a labfurfoje, de sajnos nagyon suru zsiros krem,alig szarad be :( megha beis szarad akkor se erzek hidratalt erzest!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 14.

skelly

2016. május 13.

Tényleg intenzíven táplál, ezért miután már kipróbáltam azoknak ajánlanám, akiknek nagyon száraz a lábuk (talp, sarok). Nekem nagyon zsíros, nem nagyon akar beszívódni és az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

lenochka

2016. március 22.

Nagyon szeretem.Szuper árban van, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 22.

Nagyon szeretem.Szuper árban van, és kellemes az illata.

rekag

2015. július 27.

Számomra elviselhetetlen a szaga, de tény hogy egy használattal rendbe teszi a durván kiszáradt lábakat. Alkalomszerűen 2-3 hetente szoktam használni, amikor már a sima kék tubusos nem elég, de csak zoknival a lábamon bírom elviselni az "illatát". Tényleg csodaszer, de a kellemetlen szaga miatt -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 27.

Nicu

2015. április 15.

A szaga nekem sem tetszik, de ez az első krém, ami tényleg hidratálja az amúgy is iszonyatosan száraz talpam. Zsíros, olajos érzetet hagy, de a száraz láb beszívja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

süsümanó123

2015. január 26.

A szaga rettenetes számomra, de amit a lábammal művel, az önmagáért beszél. Azóta, hogy ezt használom a hozzá tartozó lábfürdető tejjel (kis habköves reszeléssel kiegészítve) rá sem ismerek a lábamra. A sarkam bőre mindig kemény volt, száraz, durva felületű. Most puha mint még soha. A habkövet sem kell annyira használom, mint azelőtt. Ennek a hármasnak a kombinációja meggyőző számomra, még ha az illata nem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Kiscsillag5

2014. december 21.

Nekem sajnos abszolút nem jön be ez a krém. Túl olajos, megül a bőrömön, nem hidratál. Nekem az olajos dolgok valahogy sosem jönnek be. Az illata jó, de azzal nem sokra megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Maddie

2014. december 14.

Googles véleménye és a szimpatikus összetevőlista miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Még elég friss a kapcsolatunk, de eddig emelem a kalapom! :) Amennyire vissza tudok emlékezni, világ életemben Avonos lábkrémeket használtam (vagy nagyon ritkán a klasszikus Nivea krémet), és azt hittem, jól megvagyok velük, elégedett voltam, de most jött ez a krém. Hát van különbség. Alapvetően ott az összetevőlista, nagyon tetszetős, emellett tényleg érezhetően puhábbá teszi a lábakat. És még ott van az az egyáltalán nem elhanyagolható momentum, hogy este fürdéskor nem mosok le semmilyen réteget a lábaimról, értsd: nem egy glicerines réteg ül rajtuk, hanem TÉNYLEG puhák. Na nekem ez a nem mindegy. Ráadásul még az ára is jó, 599 Ft-ért 100 ml-t kapunk. Egyedül az illata nem jön be túlságosan, de a lábfejeim szerencsére messze vannak az orromtól, a kezemről meg legfeljebb lemosom... :) (Pedig annak is jót tenne.) Szóval 5 csillag, ha lehetne több, még több lenne. :) Remélem hosszú távon is ilyen jó marad a véleményem. (Ugyan mitől változna meg? :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

googles

2014. november 29.

Most kezdtem használni, isteni illata van, érezhetően jó tápláló krém. Ha valakinek eleve puha a lábfején a bőr, nem száraz, akkor felesleges, de nekem nagyon száraz, repedezik, stb. tehát pont ilyen krémre van szükségem. Nagyon bevált egyelőre, ha megváltozna a véleményem, biztosan módosítom majd ez az értékelést. De azt érzem, ez így fog maradni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin