Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 15.

Kategória:   Dezodorok

• 48 órás védelmet nyújt
  • nem hagy foltot a fehér és fekete ruhákon sem

Ptr

2015. november 9.

szerettem, kár, hogy nem vettem újra :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

szerettem, kár, hogy nem vettem újra :(

Shennny

2015. június 16.

Ömlött rólam a víz 50 fokos buszban. Nem várom el, hogy 90!os páratartalomnál 30 fok felett ne izzadjak, de egy ici pici rossz szagom sincs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

chenvy

2015. június 4.

SZÁRÍT , 2 hétnél tovább nem bírtam használni, annyira viszketett a hónaljam. Az illatával nincs bajom, de nem bír soakt, otthonra elemgy de komolyabb utak előtt nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Bazsarózsaa

2015. március 28.

Tettem egy próbát, de sajnos nem jött be. Foltot valóban nem hagy, de még 5 óráig se bírja, pláne, ha kicsit melegebb van a kelleténél. Egy gyors sétától kiizzadtam és nem hagyott valami kellemes illatot maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Kiszke

2015. március 26.

Imádom az illatát, gyerekkori emlékeket elevenít meg. Kellemes púderes, natúr illat. Hatékonysága közepes, nem vagyok nagyon izzadós, így télen tökéletes, nyáron naponta kétszer is kell használnom. Nem fogja meg a ruhákat, nem hagy fehér foltot és nem "keményedik" meg a ruha anyaga hónaljban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

lucy90

2015. március 7.

Hm, nem is tudom...nem voltam teljesen elájulva tőle, azért hagy maga után valami enyhe ragacsos érzést, ami nekem annyira nem tetszett,de az árát nézve abszolút elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 7.

varga.stella

2014. december 20.

Lassan 1 éve kizárólag ezt használom. Abszolut kifogástalan. Olcsó, nem hagy nyomot, kellemes az illata, csökkenti az izzadságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 20.

Audrey80

2014. november 2.

Kellemes krémes illata van, olcsó és nem irritál. A golyó jó nagy benne, a lötyi elég híg, szóval gyorsan fogy. Átlagos, forró nyári napokon nem ezt fogom elővenni, de őszre-télre ideális.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

pudinggie

2014. október 17.

Nem igazán kedvelem a golyós deokat, de ezt kifejezetten igen. Ígéretéhez híven nem hagy foltot, hamar felszívódik és sokáig véd. Illata kellemes, de nem túl erős, nem nyomja el/befolyásolja a parfüm illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

Emolliensek: Methyl Glucose Sesquistearate, Dicaprylyl Ether
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Lásd Aluminium chlorohydrate - dezodorokban használd izzadáscsökkentő összetevő.