Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szigabika, Módosítva: 2016. november 7.

Kategória:   Hajformázók

Vékonyszálú hajra, extra erős tartás 24 órán át. Az ultimatív mikro-permet egész napon át tartó rugalmasságot kölcsönöz a hajnak. Észrevétlen formázás. Nem ragad, és nem károsítja a hajat, könnyű kifésülni.

erdorottya

2018. február 5.

Tartós, jó az illata, nem ragad, kifésülhető a hajból(mármint nem áll össze nagy tincsekbe). Ár-érték arányban verhetetlen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

MNNiko

2017. május 18.

Nekem bevált. Ár-érték arányban szuper! Tényleg láthatatlan, nem fehéríti ki hajat és nem ragacsos. Tartóssága átlagos, de nem is várok csodát, mert más nagyobb / drágább márkák sem feltétlenül tartják meg a hajamban a göndörséget. 1,5-2 napig ezzel is megáll, aztán kidobja a hullámokat.
Újra venni csak azért nem fogom, mert szeretek kísérletezgetni és új termékeket kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

loju

2017. április 27.

Nem rossz, nem rossz... de valahogy mégsem az igazi! Hozzáteszem, szerintem azt a hajlakkot még le sem gyártották! :-D Nekem talán kicsit zsírosítja a hajam, annyira talán nem is hagy nyomot, mint egyes lakkok! Az ára nagyon jó viszont!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

szigabika

2016. november 14.

Nekem bevállt, bem ragasztotta össze a hajamat és úgyis maradt majdnem egésznap, ahogy én szerettem volna. Nekem kifejezetten vékonyszálú hajam van, de viszonlyag sok. Az ára is nagyon kedvező. Nem mondom, hogy ez a legjobb hajlakk amit eddig használtam, de én elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol