Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

vicaa28

2017. április 20.

Nem hidratál és nagyon nem finom az illata,narancsos illatgyertyához tudnám hasonlítani.Megvan egy ideje,lehet előbb fog megromlani mint hogy elfogy nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

karina2001

2016. augusztus 31.

Az illata tetszik,viszont nem hidratál megfelelően. Nagyon nagy a kiszerelése és alacsony az ára, de nem venné újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

lovecreams

2016. augusztus 25.

Az illata mű egy picit, de a kiszerelése tetszik, szinte akárhol elfér! Sajnos nem nagyon hidratál, de kellemes érzetet hagy a számon. Középkategóriás, nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Adrienn26

2015. november 19.

Nem venném újra. Az illata olyan mint egy narancsos wc légfrissítő... Nem hidratál, nem is túl higénikus! (Tégely)
Itthon használtam néha-néha, de igazából csak megromlott nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 19.

Itthon használtam néha-néha, de igazából csak megromlott nálam.

Csipetke

2015. október 13.

Nagyon jó az illatta és az íze sem olyan tömény,durva narancs. Mivel tégelyes így nem tartom túl higénikusnak,csak este használom,otthon mondjuk fürdés után.Kellemes érzést nyújt,nem ragad.Kellemes használni is . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

lenochka

2015. szeptember 2.

Könnyű narancsos illata van ráadásul a tégely teli van. Egy kicsit kicsi, de viszont könnyen felhelyezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Lorcii

2015. július 8.

Még régebben vettem, az illata nagyon finom, de sajnos csak egy illatosított, izesített vazelin.
Nem hidratál túlságosan, de véd a széltől, kiszáradástól, rúzs, szájfény alá tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

csillamelody

2015. július 7.

Még régebben vettem, és most kotortam elő, megnéztem még nem járt le. Ahogy beleszagoltam hát valami borzalmas egy szaga van, nagyon mű híg valami. Mondjuk ennyi pénzért nem várok csodát, de akkor is, még fontolgatom hogy kidobom vagy hozzákeverem máshoz ami elveszi a molyirtó cefre szagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 7.

nanachan

2015. április 20.

Az illata valóban narancs juice:) hidratálni nem nagyon hidratál de nem is szárít elmegy egynek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Dori1997

2015. április 19.

Hatalmas csalódás volt! Igazi narancs illatot vártam ehelyett valami gusztustalan borzalmat kaptam valamit az állaga is olyan szinten ragacsos és kenhetetlen volt, hogy gyorsan túl is adtam rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Antioxidánsok: Tocopherol