Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2020. szeptember 30.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

A kaktuszkivonattal és hialuronnal gazdagított szövetmaszk intenzíven és hosszanartóan hidratálja a bőrt, valamint üde és ragyogó arcbőrt biztosít. Az arcmaszk formulája segít csökkenteni az első ráncokat és selymes bőrérzetet hagy maga után. Lágyan felfekszik az arcbőrre, hogy a hatóanyagok könnyebben be tudjanak szívódni.

sebojana

2021. április 15.

Kellemes illata volt, illetve jó érzés volt, amikor a hűtőből kivéve hűsítette az arcomat, de igazából változást nem tapasztaltam a használata után. Egynek elment. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Gyomber32

2020. október 24.

Nagyon finom illatú, kellemes maszk, csodát nem tett, hidratáltnak érződött utána az arcbőröm, kényelmes, nem okozott irritációt, pattanásokat vagy ragacsos érzetet. Egynek elmegy, az ár és az összetevők miatt 4 csillagot megérdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 24.

Puszedli83

2020. október 5.

Eddig nem próbáltam fátyolmaszkot, valahogy úgy voltam vele, lehet nem passzol az arcomra,stb. De annyi jó véleményt olvastam erről a Baleásról, hogy muszáj volt egyet kipróbálnom. Tökéletesen illeszkedett az arcomra, rengeteg anyag van benne, nagyon jó érzés volt amíg a bőrömön volt.
Sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

Sajnálom, hogy limitált kiadás volt.

Provence

2020. szeptember 24.

Sok szérum van benne, jól hidratál, de nekem a homlokomat kicsit zsírosította, pedig alapból száraz bőröm van. Szerintem átlagos baleás színvonalú, 1-nek elmegy kategória. A csomagolása viszont tényleg szépre sikeredett (bár ezzel magában sosem tudnak megvenni).

Update: pattanások jöttek ki tőle a homlokomon, pedig nincs különösebben érzékeny bőröm, így 2 csillag mínusz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

pannisimko

2020. szeptember 15.

Eloszor azt hittem elmenős. Az illata jó, de erős. Kulonosebben kellemes utóérzetet nem hagyott. De rá nehany napra olyan pattanasos lettem, hogy egy hetig kezeltem utana az arcomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

Mia0602

2020. szeptember 12.

Visszafogott, kellemes illatú. Jól átitatott, könnyen felhejezhető erős anyagú maszk. Az én arcomra nem nagyon illeszkedett, nehéz volt elsimítani, így helyenként be kellett hajtani. Kellemes érzés volt viselni, de a hatóidő letelte után semmi változást nem eredményezett. Ez még Baleás viszonylatban is gyenge teljesítményű maszk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

Juccimo

2020. augusztus 30.

Balea maszkhoz képest kiemelkedően jó véleményeket kapott, így két alkalommal is vettem 3-3 darabot, betáraztam belőle. Kettőt használtam el eddig, és őszintén, szerintem annyira nem kiemelkedő.
Pozitívumok:
- Felhelyezve nem csíp, nem irritál, ez mondjuk az utóbbi idők baleás limitált fátyolmaszkjaival összehasonlítva már pozitív.
- A trutyi benne se nem túl sok, se nem kevés, egy alkalomra bőségesen elegendő.
- Kellemesen hűsít, amíg rajtam van.
- A maszk mérete arcra pont jó, nem óriási.
Negatívumok:
- A maszk anyaga nagyon vastag, merev, eláll az arcomtól, nem lehet szépen rásimítani, pedig a mérete lehetővé tenné.
- Én az eddigi két használat után nem sok hatását véltem felfedezni, nem lett sokkal puhább vagy hidratáltabb a bőröm, inkább csak ragacsosabb.

Ezen az áron mondjuk nem olyan rossz, a dizájnja cuki (nem mintha bármit számítana), a wellness-élményt megadja, ezért 4 csillag, de szerintem mostanában túl sok Neogence maszkot használtam, és bizony érződik a különbség.
Ha esetleg a többi 4 maszk használata változtatna a véleményemen, mindenképp update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Pozitívumok:
- Kellemesen hűsít, amíg rajtam van.
- A maszk mérete arcra pont jó, nem óriási.
Negatívumok:

Floka

2020. augusztus 24.

Nagyon szép és üde lesz a használata után a bőröm, egy nehéz nap után estére szoktam feldobni :) Nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

lenizsu

2020. augusztus 23.

A legjobb, amit az utóbbi időben használtam. Sok szérum van a maszk mellett. Nyugtató és kényelmes volt a viselete. Irritációmentes volt a használata, ami nálam elég ritka. Annyi szérum maradt a maszk kivétele után a tasakban, hogy az elegendő volt a mellkasomra is. Többször újravásároltam. Sajnálom, hogy csak limitált kiadás. Ezt a szérumot megvásárolnám szívesen pumpás kiszerelésben is, annyira hatékonynak tartom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

simpe_dora

2020. augusztus 20.

Nekem nagyon bejön ez a maszk! Alapvetően nem bízok noname/saját márkás arcápolási dolgokban, hanem inkább többet kiadok egy lemosóért, krémért, maszkért, de úgy voltam vele, hogy most az egyszer kipróbálom. Nagyon sok anyag van a csomagolásban, jó érzés feltenni a maszkot, jól hűsít. Mikor leveszem, belemasszírozom az arcbőrömbe a maradék gélt és másnap egyszerűen csodás, hidratált, selymes a bőröm. Egy próbát szerintem mindenkinek megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 20.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Opuntia Streptacantha Stem Extract, Sodium Hyaluronate, Erythritol, Diglycerin, Saccharide Isomerate, Polyglycerin-3 , Trehalose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.