Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

A kaktuszkivonattal és hialuronnal gazdagított szövetmaszk intenzíven és hosszanartóan hidratálja a bőrt, valamint üde és ragyogó arcbőrt biztosít. Az arcmaszk formulája segít csökkenteni az első ráncokat és selymes bőrérzetet hagy maga után. Lágyan felfekszik az arcbőrre, hogy a hatóanyagok könnyebben be tudjanak szívódni.

Gica81

2020. július 7.

Jó kis maszk. Kellően át van itatva. Ebben a nagy melegben szépen beitta a bőröm a krémet és szépen hidratált is. Illata és az állaga is 5* Ár-érték arányban is ötöst kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

HRenata

2020. július 7.

Az egyik legjobb maszk amit próbáltam mostanában. Pedig nem akartam megvenni mert korábban volt egy-két baleás maszk ami nem jött be. De ez nagyon jó. Bőségesen van benne szérum, az a géles fajta amit én személy szerint preferálok egy fátyolmaszkban a krémesebb szérumokkal szemben. A maszk anyaga eléggé vékony, hogy jól illeszkedjen és kényelmes legyen. A lötyi jól hidratálta és feltöltötte a bőröm, másnap is puhábbnak és tömöttebbnek éreztem. Kár, hogy limitált, így ma vettem hármat belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Ophelia

2020. július 6.

Szuper maszk! Jól át van itatva, kényelmes, nagyon jól hűsít, ami a hőségben különösen jól esett. A bőröm puha lett, a maradék anyag is beszívódott, nem maradt utána ragacsos, zavaró réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

szilvike94

2020. július 5.

Az egyik legjobb maszk amit mostanában próbáltam! 2x is fel tudom tenni, annyi szérum van benne. Hűtőben tárolva pedig eszméletlenül jól hűsít. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, csak a puha bőr marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Nymphea

2020. július 5.

Én is csatlakozom az imádók táborába. Nagyon kis tápláló, jól hidratáló kis maszkocska ez. Rengeteg benne az anyag, így legközelebb egy kis fiolába kinyomkodom majd. Könnyen beszívódik , egy picit sem irritál. Feltankolok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Lina14

2020. június 30.

Kellemesen csalodtam ebben. Sok a szerum, viszont olyan, ami gyorsan besyivodik, remekul hidratal es kicsit tovall erzem a hatasat mint az eddig probalt Baleasokenal. Nem irritalt, es fole tudtam rakni mas kremet is, nem kukacosodott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

csillahox

2020. június 22.

Nekem nagyon bevált ez a fátyolmaszk. Nem spórolták ki belőle a cuccot, a dekoltázsra is bőven jut belőle. :) Könnyen beszívódó, kellemes illatú. Pihe-puha tapintású a bőröm a használata után. Nem irritál. Csak ajánlani tudom. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Vivus94

2020. június 15.

Ez a maszk nagyon tetszik! Cuki es megnyero a csomagolasa, kibontva finom visszafogott az illata. A maszk alaposan at van itatva anyaggal, nekem kb 30 perc alatt be is szivta a borom a nagyjat. Nagyon szepen hidratal, kellemes erzes viselni is, olyan megnyugtato. Alig varom, hogy betarazzak belole itthonra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

emiko

2020. június 8.

Ilyet maszknál még nem éreztem....
Érzem ahogy szívja a bőröm magába a "cuccot". Nekem nagyon feltöltötte és nyugtatta az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 8.

Ilyet maszknál még nem éreztem....

Tviki993

2020. május 30.

Kezdek rászokni a fátyolmaszkokra, most tesztelgetek minden félét, márkájút.
Ez ár-érték arányban szerintem jó kis maszk, nagyon sok “cucc” van a maszkon, kicsit folyt is mikor felraktam, nagyon jól hűsít.
Mikor levettem, a maradékot belemasszíroztam. Elég sokáig fénylett az arcom és ragacsos is volt, de itthon voltam utánna îgy nem zavart.
Egészen jól hidratál, nem okozott irritációt.
Nem csodaszer, de szerintem újra fogom még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Kezdek rászokni a fátyolmaszkokra, most tesztelgetek minden félét, márkájút.
Egészen jól hidratál, nem okozott irritációt.
Nem csodaszer, de szerintem újra fogom még venni :)

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Opuntia Streptacantha Stem Extract, Sodium Hyaluronate, Erythritol, Diglycerin, Saccharide Isomerate, Polyglycerin-3 , Trehalose, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.