Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea kézkrém összetevői, a természetes olívaolaj, az értékes olíva vaj és a panthenol intenzíven ápolják az igénybevett és száraz kézbőrt. A bőr feszülés érzete csökken.

Rumbi

2021. szeptember 7.

Nekem nem bejövős ez a kézkrém. Az illata nem jött be, túl ragacsos marad utána a kezem, nem szívja be a bőröm gyorsan és maradéktalanul. Kérem vissza a Balea hialuronos kézkrémet!!!! :(((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Viky0123

2021. május 22.

Könnyű, de mégis jól hidratál. Nagyon puha lesz tőle a kezem. Az illata nem túl erős, pont kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

szvero

2021. április 12.

Állandóan száraz bőrömre kerestem egy kézkrémet, balea terméket már máskor is vettem, így gondoltam, ezt kipróbálom. Kellemes, jól ápol, az illatát kifejezetten szeretem. Talán egy kicsit sokára szívódik be teljesen a kézen, de ettől eltekintve abszolút megfelelő krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Yubiri

2021. április 9.

Abszolút kellemes csalódás. Finom illat, tökéletes hidratálás, a csomagolása is nagyon tetszik és az árával is meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

bbiijjaa

2021. március 5.

Viszonylag gyorsan beszívódik, nagyon puha lesz utána a kezem. Szépen rendbe tette a körömágyamat is, azonban hidratáló hatása nem túl tartós. Ennek ellenére ez egy olcsó és hasznos kis termék. Igaz, hogy már nem lehet kapni, de én balea kézkrémekben eddig még sose csalódtam így a többi fajta is biztosan pont ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

vrgdo1991

2020. október 15.

Könnyed, jól felszívódó kis kézkrém. Megelőzésre tökéletes az őszi időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

Könnyed, jól felszívódó kis kézkrém. Megelőzésre tökéletes az őszi időszakban.

Mantra

2020. április 8.

Az illata nagyon finom, nem túl erős. Az állaga nem tömény, hanem könnyedebb krém. Gyorsan felszívódik, következő kézmosásig oké, aztán újra kell kenni. Hát olyan erős közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 8.

Betti302

2019. december 25.

Régebben használtam. Gyorsan beszívódott, meg puha is volt utána a kezem kis ideig, de annyira nem győzött meg. Egynek jó volt, de nem venném újra. Vannak ennél jobb kézkrémek is ugyanennyi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Alexandra8

2019. június 6.

Tavasszal kezdtem el használni a már kicsit jobb időkben mikor enyhén volt csak kiszáradva a kezem ahhoz elég volt hogy rendbe tegye, viszont kétlem hogy a téli hideggel is megbírkózna. Gyorsan beszívódik, finom az illata összességében szeretem ilyen kis tavaszi nyári kézkrémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

susie.birkas

2019. május 26.

Az utóbbi időben a nem megfelelő mosogatószer és a kerti munkák nagyon kiszárították a kezem. Nem ismertem ezt a kézkrémet, csak hirtelen ötlet volt , hogy kipróbálom, de nem bántam meg. Nagyon kellemes illata van és már az első nap puhább lett a kezem tőle. 299 FT-ért nem vártam volna ilyen pozitív hatást. Mindenképp ezt fogom használni és újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak