Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Timibaba27, az összetevőket feltöltötte: aprouleany, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Kivi illattal.

Reniii

2015. július 3.

Ráugrottam a polcra, mert nagyon jó kiszerelésben adják, az ára is vonzó. Beleszagoltam és azt mondtam, nekem ez kell. Itthon rögtön ki is próbáltam, de nagyon rosszul lettem az illatától. Nem mondom, hogy nem finom, inkább nagyon mű és erőteljes. Magával a krémmel problémám nincsen, de az illata néha nagyon-nagyon sok és lekaparni se tudod. Belefulladsz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

Pearl

2015. április 1.

Nyárra vettem, frissítő testápolónak, de vhogy túl sok volt az illata egy idő után. Ráadásul én ragadtam tőle:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

hera96

2013. március 23.

kellett testápoló, mikor ezt megszagoltam nagyon tetszett az illata, gondoltam nem is olyan drága megéri kipróbálni, ám mikor kipróbáltam kissé csalódott voltam, mert ugyan nagyon jól hidratál és gyorsan beszívódik, de az illata már egyáltalán nem olyan kellemes felkenve... olyan mű kiwi illata van ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 23.

kozlokova73

2013. február 25.

gyengecske,illata finom ,kicsit edes. olyan konnyu testapolo. nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 25.

gyengecske,illata finom ,kicsit edes. olyan konnyu testapolo. nem rossz.

cákk

2013. január 18.

Nagyon édes illata van, kicsit bódító, az üzletben nekem is tetszett, itthon már kevésbé. Lábra használom, mert egyébként túl zsíros..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

hera96

2012. december 2.

Én is úgy voltam vele hogy mikor a dm-ben megszagoltam nagyon finom illata volt, de bőrre felkenve teljesen más lesz, az szerintem nem is hasonlít már a kiwire ://

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 2.

cica01

2012. november 1.

Fél éve vettem, azóta hozzá sem nyúltam.. mikor a dm-ben megszagoltam, nagyon tetszett, azonnal bele is tettem a kosárba. De itthon mikor használom, valahogy nem tűnik olyan kellemesnek az illata, inkább olyan műkiwi illatú. Majd egyszer elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

Rachel

2012. október 31.

Nekem elment az illata.Gyorsan beszívódott,nyáron kellemes volt használni.Olcsó.Nem venném újra,már a kókuszolajra esküszöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

somodiedo

2012. október 22.

Megfelelően hidratál, viszonylag gyorsan beszívódik, kedvező az ára. Az illatával nem vagyok kibékülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

zsoxcore

2012. szeptember 29.

Nyáron használtam. Nem mondom, hogy rossz, de... A kivi mellett alma illatot is éreztem magamon, amikor bekentem vele magamat. Valamiért nem nagyon jött át ez az illat, pedig nem lenne rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak