Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: reveszbog, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egzotikus illat és bársonyos, selymes bőr. A kókuszkivonatos és növényi olajokat tartalmazó Balea testápoló hidratálja és ápolja a száraz, igénybevett bőrt. A Sheavaj ápoló és hidratáló hatású. Az egzotikus illat kényezteti az érzékeket. A textúrát könnyű eloszlatni és gyorsan felszívódik.

Petyuska

2019. augusztus 12.

Volt ennek egy elődje, tégelyes kókuszos krém, azt nagyon szerettem, de sajnos nem lehet már kapni, így gondoltam teszek ezzel egy próbát. Már egy éve használom, nyárra tökéletes nekem. Istenien kókuszos, nem ragad, hamar beszívódik, nálam 5*. Télre kevés, de jó időben nem nyúlnék máshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Candy21

2019. július 20.

Nem rossz, de nem is a legjobb elég nehéz eldolgozni nincs nagy hidratáló hatása, de nyárra nekem elég. Az illata nekem tetszik kellemes édeskés. Nem hinném, hogy újra veszem, de egynek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

kriszta214

2019. július 12.

Nekem egyáltalán nem vált be. Úgy kaptam, de mivel általában sajnálok kidobni bármit is, ami még használható, el fogom kenegetni, ám egyrészt különösebb hidratáló hatását nem érzem, teljesen átlagos, ellenben az illata számomra inkább irritáló (az is igaz, hogy nem vagyok egy kókusz-mániás, sőt), ráadásul sokáig nem szívódik be, vastag fehér rétegben marad a bőrön, amit hosszú kenegetéssel lehet kvázi bemasszírozni. Nekem ennyi időm nincs testápolózásra, biztosan nem fogok ilyet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 12.

oreganyo

2019. május 7.

Ha jól emlékszem pár éve volt ebből tégelyes krém, azt jobban szerettem, ez nem vált be. Az illata sem , és a maga után hagyott ragacsos réteg sem. Alig vártam, hogy elfogyjon, pedig szeretem a kókuszos krémeket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Kamavi

2018. november 20.

Nagyon szeretem az illatát, viszonylag jól hidratál, bár picit nehezen szívódik fel. Az összetevők lehetnének szebbek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 20.

dynah13

2018. november 2.

Sajnos nekem nem jott be, nem tudtam kibekulni az illataval :( Sajnaltam, mert a kokuszos termekeket nagyon szeretem, de a sheadioval kombinalva valahogy nem tetszik. 1-2 alkalommal hasznaltam, alapvetoen meg voltam vele elegedve, kicsit nehezen szivodik be, de jol hidratal, ezert megeri megvarni. Aki birja az illatat, annak jo valasztas :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

asaki

2018. október 16.

Az illata nálam még pont elmegy, sokaknak túl műkókusz és cukros hatása lehet. Hidratálás szempontjából nem csodaszer, újravenni nem fogom de annyira nem bántam meg hogy megvettem, elkenegetem borongós őszi napokon ha egy kis nyárra vágyom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

petra095

2018. október 4.

Imádom az illatát, teljesen elégedett vagyok vele, mindképp újravevős testápoló.😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

ENI88

2018. május 30.

Azért vettem meg, mert flakonba megszaglászva nagyon kellemes kókuszos illata volt. Viszont használat után hamar elillan a kellemes kókusz, felváltja valami műanyag illat. Nekem nem is hidratál túl jó, és sokáig nem is szívja be a bőröml. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Wee

2018. május 14.

Ennyi pénzért teljesen megfelelő.
az egyetlen, ami kicsit zavar, hogy mikor először kinyomtam a flakonból nagyon folyós volt. Azt hittem megromlott és sikerült pont ilyet kifognom. De mint kiderült ez by default ilyen. Illetve, hogy tusolás után az enyhén nedves bőrön felkenés után mintha egy maréknyi Sudo Creme-et kentem volna el, ilyen fehéres marad pár percing, után lassan beszívja a bőr, de várni kell. Szerencsére nem hagy semmilyen ragadós érzést.
Az illata édes kókuszos, kicsit földes a sheadió miatt. Nem rossz így nyárra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 14.

Ennyi pénzért teljesen megfelelő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak