Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2016. július 21.

Kategória:   Dezodorok

A kókusz és tiaravirág frissítő trópusi illatával a Balea dezodor spray megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 48 órán keresztül. Az alkoholmentes formula kókuszolajjal ápolja a bőrt és egzotikus illatot kölcsönöz egész napon át. Lényegesen csökkenti a látható világos dezodor nyomokat.

Nem tartalmaz tartósítószert és színezéket.

orsipanka

2016. február 23.

Nagyon erős, fullasztó a szaga, a tiaravirágot nem is érzem benne, csak a kókuszt. Reggel fújtam viszonylag keveset a hónaljamba és este még érződött két réteg ruhán át (vigyázni kell, hogy milyen parfümöt használunk mellé). Az előző Balea dezodoromnál sokkal jobb az izzadásgátló hatása, hétköznapokra nekem elég, durvább sportoláshoz még nem próbáltam.
A végére viszont megszerettem. Amikor kiraktam száradni az átizzadt edzőcuccot (hogy ne vizesen menjen a szennyesbe) kellemes kókusz illat lengte be az egész fürdőszobát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 23.

dina0611

2015. augusztus 26.

Egyik kedvenc illatom. Sajnos ezek a dezodorok gyorsan elfogynak ;) szerintem annyira tipikus nyári illat, hogy egy hasonló kókusz áradat minden évben kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Lilly24

2013. november 25.

A boltba nagyon imádtam az illatát, de mikor otthon használtam, folyamatosan tüsszögtem tőle és nem bírtam... Irritálta a nyálkahártyám, így elajándékoztam. Sajnos nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Heroina

2013. október 23.

Finom illata van nagyon, de abszolut nem tartos. :( es elegge fullaszto mint ahogy irtak is elottem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Twilight

2013. augusztus 19.

szerettem, csak meguntam, most csokis van és az elég fojtó.... egyébként az illata egész nap érezhető rajtam, és nem izzadok egyáltalán. egyik legjobb dezodor amit eddig használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

eszter

2013. július 5.

Nagyon imádtam az illatát, de annyira fullasztó volt, amikor kifújtam, hogy ki kellett dobnom!!!!Nem mertem használni!Inkább megvetten a barackos-kókuszos változatát, az jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

timea_fekete

2013. július 5.

Az illata isteni, de sokat nem használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Az illata isteni, de sokat nem használ.

naftéta

2013. június 28.

nem rossz és olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

nem rossz és olcsó is :)

anetteofficial

2013. június 1.

Imádom az illatát, fantasztikus! Viszont nekem, mint dezodor nem tette a dolgát..:\

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 1.

iddiota

2013. május 18.

Azt hiszem 375 ft volt a dm-ben. Isteni kókusz illata van, és már ez levett a lábamról.. tehát biztosan ÚJRAVESZEM! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.