Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A lágy textúrájú arctisztító hab vízzel vegyítve kíméletesen és alaposan megtisztítja a bőrt a sminktől, szennyeződésektől és az egyéb lerakódásoktól - minden bőrtípusra alkalmas. A kasmír kivona kíméletesen tisztít, és bársonyos bőrérzettel ajándékozza meg. A B5 provitamint tartalmazó hodratáló formula védi a bőrt a kiszáradástól.

Szappanmentes. Hidratál és gyengéden ápol.

xfxff349

2017. december 1.

Borzalmasan rossz. Érzékeny és száraz bőröm van, szóval nem szoktam nagy reményeket fűzni az arclemosókhoz, főleg a drogériásokhoz. Hát ennél rosszabbal még életemben nem találkoztam. Az illata valami szörnyen rossz, nekem az ammóniás hajfesték jut róla az eszembe (emiatt már az elején se volt túl jó érzés felvinni a bőrre). Iszonyatosan kicsípte a szemeim környékét és gyakorlatilag az egész arcomat mindenhol. Húzódott is elég kellemetlenül a bőröm és viszketni is nagyon viszkettem, de nem csak az arcomon, hanem a kezeimen is. Nekem a krém állaga se jött be nagyon. 1 hasznlat után ment a kukába, mert a családban mindenkinek ilyen tüneteket okozott, aki kipróbálta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Cukiduda

2017. április 13.

Büntetés a bőrnek :( szétszárította a bőröm, csípte a szemem, pedig nem ezzel terveztem lemosni a szempillaspirált és próbáltam elkerülni a szemkörnyékemet. Sajnos a nálam vendégeskedő tesómnak is ugyanez volt a véleménye, holott neki normál-enyhén zsíros bőre van. Húzódik utána az arcbőröm, szárítja, és hagy maga után egy fura réteget alapos vized lemosást követően is. Szeretem a Balea termékeket, de ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Timitami

2017. március 19.

Kellemes vele arcot mosni, selymes a hab, szépen siklik a bőrön, tényleg gyengéd és kíméletes. Nekem nem szárítja a bőröm, inkább kissé hidratál. Az illata engem nem zavar, nem is igazán emlékszem rá. De sajnos nem szedi le maradéktalanul a sminket, pedig kifejezetten esti arcmosáshoz vettem. Úgyhogy csak 4 csillag. Amúgy most akciós, én 499 forintért vettem, mintha az lett volna kiírva, hogy meg fog szűnni. Nekem tetszik a tubusa, elegáns benyomást kelt, jól mutat a fürdőszobában, de persze nem ez a lényeges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

bogczi

2017. március 16.

Alapvetően zsíros a bőröm, de télen nehéz vele, mert szárazabb is lesz kicsit. Ez remekül tisztít, de nem szárít, valamennyire ápolja is a bőrömet, összességében remek. Az ára baráti, nagyon kevés is elég belőle, mert tényleg nagyon habzik. Szerintem az egyik titka a lemosóknak eleve az, hogy nem kell percekig mosogatni vele az arcot, mert akkor még jó, hogy szárítanak, elég néhány kört tenni és langyos vízzel lemosni.

UD: egy csillagot levonok, mert az első tubus végén kicsit megszokta a bőröm és zsírosított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Miamia

2017. február 14.

A Bioderma Sensibio H2O micellas lemosoja utan hasznalom,hogy a maradek sminket meg eltavolitsam az arcomrol. Nagyon kedvelem, mert tokeletesen leszedi a sminkmaradvanyokat. Az illata is kellemes. Nagyon keves szukseges belole egy alkalommal, igy sokaig eleg egy tubussal. Repuleskor kifejezetten praktikus, mert nem folyik ki es nem kotnek bele, mivel nagyreszt kabinboronddel utazom kisebb utazasokkor, ez pedig megsem a szigoruan vett folyekony halmazallapotu termek. Ebbol egy kisebb tegelyben is tudok vinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Malachite

2017. február 14.

Egyszer vettem csak meg, az ösztöneim ellenére amik azt súgták, ez a masszívan, bántóan hajfesték-szagú különös színű-állagú valami nem lesz jó...nem is lett jó. Anno még zsírosabb bőrűként próbálkoztam meg a használatával, de tekintve hogy a középkori ólommal-vakítást is ki lehetne vele váltani, annyira csípte a szemem, és még a szenteltvizet is lehozza a bőrről, nagyon hamar a "ma kertészkedtem/falat festettem/kiástam egyedül egy bányát, lesikálom magam" napok tusfürdője lett belőle, és ördögűző latin imát mormolva rituális táncot jártam az üres flakon körül, amikor végre elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Litta

2016. december 9.

Most vettem újra, elégedett vagyok vele! Előtte az Alverde arcomosó habot használtam, na az ilyenkor télen brutálisan szárít! Ezt viszont ebben a hidegben sokkal jobban szereti az arcbőröm. Sűrű, krémes valóban gyöngyházfényű. Az illata engem is hajfestékre emlékeztet, de abszolút nem zavar :) Sokkal kevésbé szárít mint az Alverde (gondolom azért, mert nincs benne alkohol). Most tartok az első tubus végénél. A maradékot már nem könnyű kinyomni belőle, plusz az oldalán felrepedt a tubus, így ott is folyik kicsit....emiatt a baki miatt kap csak 4 csillagot.
Részletes tesztet is írtam róla, megtaláljátok a blogomon! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Részletes tesztet is írtam róla, megtaláljátok a blogomon! ;)

claudia

2016. november 17.

Állagra tetszett, azt hittem nem fog szárítani. Ooo, dehogynem, csak úgy húzódott az arcom. A tisztítással nem volt baj, de nagyon szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Sleepylilfox

2016. augusztus 12.

Sokan irtak, hogy borzalmas termek igy mikor megvettem egy kicsit feltem szoval gyorsan kiis probaltam es azt kell mondanom nem ertem mire ez a sok rossz velemeny. En nagyon szeretem, az arcomat szoktam vele megtisztitani a zuhany alatt (a szemsminkemet massal szedem le). Jol habzik, finom az illata, nem irrital es ez a gyongyhazfeny is nagyon szep :) en imadom! Ha elfogy biztosan ujra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Fodri

2016. július 14.

Akutan kellett valami arctisztító nyaralás során, és a nem túl nagy választék miatt döntöttem emelett. Valaki írta előttem, hogy brutális hajfestékszaga van, ezt csak megerősíteni tudom, tényleg szörnyű. Mindemellett nagyon szárít is, este muszáj alaposan utánahidratálni, különben egész éjjel húzódik az arcbőröm. Csak azért nem 1*-ot adok neki, mert legalább pattanásokat nem okozott, ami a mai olcsóbb kategóriás arclemosókat ismerve kész csoda. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Wool, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol