Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. április 19.

Kategória:   Testápolás

Hidratálókrém testre, arcra és szájra cseresznye illattal.

Vegán

vvv

2021. augusztus 28.

Azt szeretem benne, hogy olcsó, viszont egyáltalán nincs cseresznye illata. Nem is tudom,milyen illat akar ez lenni.
Állaga könnyű és mintha könnyen beszívódna.
A kamu cseresznye illatért vonok le 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Állaga könnyű és mintha könnyen beszívódna.
A kamu cseresznye illatért vonok le 2 pontot.

Vanille23

2021. augusztus 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem is a kókuszos-ananászos volt az első ilyen kis tégelyes balea krémem, és annak annyira jó illata és állaga volt, hogy azóta mindig keresem az újakat, viszont az állag tekintetében tényleg mindegyik rosszabb azóta. Ez a cseresznyés is nagyon lágy krém, a boltban általában nem fektetve, hanem az oldalára állítva tárolják, így teljesen elfolyik benne a krém, és ez ugye csak otthon derül ki. De az illata nagyon jó, és egyébként mint kézkrém jól funkcionál, a csomagolása is szép, valamint csak 300 Ft, ennyi pénzért pedig egy kis tárolási probléma belefér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

tátombák

2021. augusztus 9.

Az első ilyen kis tégelyes krémemnek annyira jó állaga volt, hogy teljesen rákattantam ezekre. Sajnos azóta akárhányat vettem, mind sokkal lágyabb, mint az volt, úgyhogy kezdem azt hinni, hogy az a kókusz-ananászos volt a kakukktojás az állagot tekintve.
Ez a krém is megfolyik a tégelyben még szobahőmérsékleten is, a külső peremet nem lehet tisztán tartani, valahogy mindig cuppog a krémtől, amitől megőrülök. Táskába nem dobnám, még a munkahelyemen sem dobnám a fiókba, mert nem lehet kapkodva használni. A bosszúságok ellenére szeretem, gyorsan beszívódik, elégségesen hidratál, az illata és a csomagolása miatt olyan vidám az egész. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Kelokaa

2021. június 17.

Nagyon finom illata van, és jól hidratálja a bőrt! Nekem bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 17.

Nagyon finom illata van, és jól hidratálja a bőrt! Nekem bejön!

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1