Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2020. november 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Intenzíven hidratáló, egyszer használható szövetmaszk görögdinnye-kivonattal. Gyengéd formulája intenzíven hidratlája és bársonyos tapintásúvá varázsolja az arcbőrt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --

kockasfulu

2021. február 23.

Ajándékba kaptam, nem szoktam darabra csomagolt maszkokat használni. Ez viszont zseniális cucc! Nem pattogok ki tőle, sőt, egész szépen lenyugtatta a gyulladt területet, amivel hónapok óta küzdök. Jól hidratál, kellemes érzést hagy maga után, szérumhasználat utáni érzet a maszk levétele. Nekem bőven beszívta a bőröm.
Az illata kellemes, de kicsit mű. Ár-érték arányban korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Az illata kellemes, de kicsit mű. Ár-érték arányban korrekt.

bkriszta020414

2021. február 20.

Hirtelen felindulásból vettem, nem is néztem hogy parfümös. Összességében jó volt az illata, bár az én orromnak nagyon erős és ragacsos érzetet hagyott maga után. Semmiképp sem veszem újra, maradok inkább a balea mednél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Saku28

2021. január 30.

Ugyan csak a csomagolás miatt vettem meg, de nagyon kellemes csalódás volt. Az illata szuper és nagyon jó puha lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

AkInImOd

2020. december 27.

Már többször vettem újra, elsőre a csomagolása fogott meg, azóta pedig a tartalma is. Finom az illata, viselni viszont nem tudom ezeket a maszkokat. Ugyanakkor teljesen jól hidratál, és ahogyan előttem is írták, nem hagy ragacsos érzést, ami külön nagyon nagy öröm. Nem okoz kiütéseket rajtam, aminek nagyon örülök. Jellemzően lemosom a pakolásokat meleg vízzel, de itt nem érzem szükségét. Kipróbáltam úgy is, hogy a hűtőbe tettem egy napra, és hidegen vittem fel - nagyon kellemes élmény volt! Ennyi pénzért teljesen szuper kényeztetés alkalmanként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

bendi13

2020. november 7.

Nagyon jól hidratálta az arcom, nem hagyott ragacsos érzetet. Az illata szerintem kellemes, tényleg görögdinnyére hasonlít. A csomagolása pedig ötletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 7.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Phytic Acid, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Erythritol, Saccharide Isomerate, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.