Balea

Ár:   230 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Fürdőtermékek

Luxus fürdősó kókusz és barack illattal.

Yubiri

2020. május 25.

Vásárláskor nem figyeltem, hogy az illat kókusz/barack kombó, emiatt a csomagolásból és a red love luxury feliratokból valami egész más, szexibb, mélyebb, fűszeresebb illatot képzeltem el. A tasakon lévő tájékoztató szerint nem nyújtott érzéki fürdőélményt. A piros fürdővíz is elég groteszk volt számomra, mintha vértócsában feküdnék. 1 adagos, így még az árát is sokalltam, nem írok márkát, de fürdősóból tudok jobbat, és gramm/ár arányban biztos nem jön ki az se többe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

karenhorn93

2017. november 3.

Eddigi legjobb balea fürdősó. Nagyon intenzív illata van, nagyon kellemes, relaxáló, teljesen pirosra festi a vizet, kiérdemelte a nevét. Sajnos azóta sem találok a dm-ben, pedig ez a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

CeCeDrake

2017. szeptember 14.

Ezt mindig 5-ösével vettem, annyira imádtam. Az illata a Balea fürdősók között magasan ennek volt a legjobb. Kár, hogy már nem kapható. Téli időszakban szívesen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

picurcica

2016. november 29.

Egyértelműen a kedvencem. Illata, színe és az eredmény amit ígér azt ki is váltja. Nem egyszer megvettem már és a habfürdő változatát is és nem tudok betelni vele.
Már lassacskán szeánszommá válik a használata.

Nagyon megérdemli az 5* -ot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Már lassacskán szeánszommá válik a használata.

Nagyon megérdemli az 5* -ot!

Loona

2016. november 25.

Brrr... hát ez nálam nagyon mellélőtt sajnos.
Fürdőtermékben alapból szeretem a kókusz-barack, és külön-külön a kókuszos és barackos illatokat is, szerintem eddig nem találkoztam olyan kombóval ezek között, ami ne tetszett volna, így boldogan dobtam a kosaramba ezt a zacsit. Kibontva azonban valami tömény, mű-édes illat csapott meg - a fürdővízben szerencsére alig érződött illat, de ami igen, az sajnos továbbra sem volt se kókuszos, se barackos, viszont émelyítő, és idővel fejfájást kiváltó igen... A piros víztől a hideg kirázott, teljesen valószínűleg csak azért nem bojkottáltam a dolgot, mert gyertyafényes fürdőnél használtuk el, így a konkrét pirosság lámpaoltás után nem látszott. A fentieken túl pedig nálam sajnos irritációt is okozott: a víz több helyen is csípte a bőröm (lábszáramon, karomon, oldalamon), olyan helyeken, ahol nem tudok róla, hogy lett volna rajtam seb, horzsolás, ilyesmi a fürdőzés alkalmával (más termék pedig nem volt ezúttal a vízben, és hasonlót még nagyobb adag holt-tengeri sós fürdőnél sem tapasztaltam korábban).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 25.

Brrr... hát ez nálam nagyon mellélőtt sajnos.

lovecreams

2016. november 11.

Örök kedvenc:) Épp tegnap hoztam el az utolsó darabot, már nem lesz kapható:( Isteni illata van, inkább barackos, mintsem kókuszos, de nem baj.
Gyorsan feloldódik, szépen mégis enyhén színezi a vizet. Az illatát fürdés után is érzem, és én sajnáltam az egészet egy fürdésre elhasználni, szóval csak kb. a felét öntöttem bele:D 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

kalavirag

2016. november 9.

Nagyon romantikus illat, jól el lehet merülni a habokban ezzel az illattal, jó piros is esz a fürdővizem tőle de ez nem baj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Orsivagyok

2016. október 13.

Nagyon jó relaxáló illata van. Picit lassan oldódik de teljesen jó így is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Nagyon jó relaxáló illata van. Picit lassan oldódik de teljesen jó így is :)

gabcsyyii

2016. szeptember 24.

A vízben hamar fel oldódik az illata isteni.Én keveset szoktam tenni a vízbe,de így is nagyon szép színű lesz víz és az illata is intenzív.Az se hátrány hogy kedvező az ára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

szanii

2016. augusztus 24.

Vártam a használatával, egy fárasztó nap után szórtam a felét a kádba. Nagyon kellemes volt a fürdés vele, a víz színe elvörösödött, nyugtató érzés volt.. Finom illat, olcsó, jó termék. Ajánlom kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil