Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Testápolás

Kókusz és barack illattal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Luna1024

2017. július 3.

Szeretem a kókuszt, imádom az őszibarackot, a kettő édes elegyéért pedig egyenesen élek-halok... Legalábbis eddig ezt gondoltam. 500 Ft-ért vettem itt az oldalon, szinte teli flakonnal egy kedves lánytól, mert hónapok óta a tökéletes kókuszillatot hajkurászom nyárra... De sajnos nem ő lesz az. :( Dicséretére legyen mondva, hogy tényleg érezhető a kókusz és a barack is, méghozzá szintetikum-mentesen, elég természetesen, és mindezt potom összegért. Ezt sokan százszor ilyen magas árkategóriában se tudják, szóval igazán a javára szól! A fő problémám az, hogy ebben a testpermetben akkora dózisban kapjuk mindkét gyümölcsöt, ami még számomra is elviselhetetlenül, gyomorforgatóan édes (röpke 10 perc alatt besokallok tőle!), pedig gourmand-rajongó vagyok. :( Nyárra vettem, de melegben nekem hordhatatlannak bizonyult, ráadásul testpermet létére sok parfümöt leköröz az intenzitása (ez mondjuk megért egy pontot, díjazom), felejtsétek el, hogy mást is tudtok használni mellette, így kombinálni se nagyon lehet.
Összességében, nekem sajnos nem vált be: nagyon édes, fejfájdítóan tömény kókuszos barackillat, ami finom ugyan, de nyárra rettentő sok (de megkockáztatom, hogy nekem még hidegben is az lenne!)... Viszont tartós, intenzitása is döbbenetesen jó testpermet létére (mondom: néhány parfümöt simán leköröz), és ne felejtsük el azt sem, hogy nevetségesen olcsón lehetett hozzájutni, amíg még kapható volt. Csak azért, mert nekem nem vált be, nem akarom totálisan lepontozni... Viszont annyira émelyítő, hogy 3 csillagot érzek reálisnak, ennél többet nem. Ha jó áron sikerül hozzájutnotok, próbáljátok ki, de nyárra nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

szilvasitimea

2016. október 7.

Imadom a kokuszt,nagyon jo illata van ennek a testpermetnek. Orak elteltevel is erzem magamon az illatatat, es jo sokaig eleg egy uveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

nikolett

2016. július 4.

UP: Anya allergiás lett rá... úgyhogy lepontozom 3-ra, nehezen sikerült helyrehozni az általa okozott problémát.

Tartós, isteni illat! Anyának vettük meg, de ez valóban jó minőségű. Lehet, h. magamnak is beszerzek belőle. :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Desire

2016. június 5.

szuper illata van,nyárra tökéletes, ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 5.

szuper illata van,nyárra tökéletes, ajánlom

Airamanna77

2016. május 5.

Nagyon finom illata van. Hosszan tartó, egész nap érezni, még este is. Hamar beszívódik, nem ragacsos. És nem is szárítja ki a bőrt. Én megszerettem, biztos újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

gzsofi94

2016. március 25.

Nagyon finom illata van. Valóban kókuszos oszibarackra hasonlít:):) nagyon sokáig éreztem magamon, pedig csak pár fujast nyomtam magamra és nem ragacsos. Még a ruhamon is éreztem este pedig reggel fújtam be magam. Nagyon szeretem!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

anetta.filip

2016. január 18.

Erős illata soká megmarad. A kókusz mindvégig nagyon kiérződik, de amúgy nem kifejezett gyümölcsös illatú testpermet. Fürdés után is érezhető, pedig ezt csak parfümöknél szoktam tapasztalni. Bőrömet nem irritálta. Kellemes illata van, de nagyon hangsúlyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Vitaminok: Panthenol