Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Agnes91P, Módosítva: 2022. szeptember 19.

Kategória:   Szappanok

A folyékony szappan kényezteti és ápolja a kezeket. Receptúrája válogatott összetevőkkel és vitaminkomplexszel gyengéden tisztítja a bőrt és segít megőrizni a természetes nedvességegyensúlyát még rendszeres kézmosás esetén is. Receptúrája nem tartalmaz mikroműanyagokat és vízben oldódó tisztán szintetikus polimereket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Agnes91P

2022. szeptember 19.

Nem szeretem a Balea márkát, de amikor mentem kézmosót venni, nem volt nagy választék, gondoltam, akkor az olcsóbbat veszem,nem a kétszer ennyibe kerülőt. Az illata nekem egy az egyben babafürdető, nagyon kellemes, enyhe, talán púderes. A csomagolás is rátesz erre az érzetre, nagyon aranyos, jó ránézni a fürdőszobában.
Viszont száraz bőrre egyáltalán nem való, az ekcémát egyértelműen kihozza, nagyon szárít. Soha ilyen gyorsan nem nyúltam a kézkrémért, mint ez után. Elhasználom, mert kézkrémmel talán kibírható, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 19.