Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: BOBI9, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. november 15.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"A lágy tusfürdő pH-bőrsemleges formulája érzékeny bőrűek számára is alkalmas. A receptúra nem tartalmaz mikroműanyagokat és vízben oldódó tisztán szintetikus polimereket."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Dana1983

2021. november 26.

Tetszik nekem is a tusfürdő. A minősége a szokásos, a flakonja cuki, az illata finom (szerintem karamellizált virágszirmok), csak nekem túl erős és émelyítő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 26.

Olinda

2021. november 24.

Minősége a már megszokott Baleás tusi minőség, viszont az illata nagyon szuper, számomra kifejezetten púderes jellegű, ami még kissé érződik is a bőrömön tusolás után is. Balea tusinál ez már igazán nagy szó... Egyből vettem is belőle 2 flakonnal, de ha a DM-ben járok, ebből biztosan landol még pár flakon a bevásárlókosárban, annyira tetszik az illata, szerintem az idei ősz limitált kiadású Balea tusfürdőiből az eddigi legjobb. A csomagolás is tetszetős, a háttér csodaszép, ezzel a mókuskával meg egészen cukika.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Antioxidánsok: Tocopherol