Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aprilla, Módosítva: 2020. május 11.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

24 órás optimálás dezodorálást biztosít, véd a kellemetlen testszag ellen és ápolja a hónalj bőrét. Az édes narvál és kis barátja tengeralatti felfedezőútra invitál és mesés fantáziaillatot ajándékoz ezzel a spray-vel. Mivel a dezodor pH-bőrsemleges, ezért érzékeny bőrre is alkalmas, ráadásul nem tartalmaz alumíniumot (ACH).

Mona29

2020. június 19.

Cuki a kinézete, jó volt reggelente kézbe venni. Az illata is "cuki", ha van ilyen; nem túl édes, nem túl tolakodó, nem erős, de mégis csendesen ott van. Egy átlagos napra pont megfelelő a hatása. Ruhát nem fogta be, irritációt nem okozott, viszonylag sokáig elég volt, a szórófeje pedig tökéletes. Ha még lehetne kapni, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Aprilla

2020. május 9.

Imádtam! Kár,hogy már nem lehet vásárolni :( Finom illata van, az összetevői is elég jók (fújós dezodorok között a legjobb,amit próbáltam) és nagyon olcsón lehetett kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

beachvibes

2020. május 1.

Jajj hát ennek annyira aranyos illata van.😍 Olyan gyermekies, ártatlan, púderes, kicsit virágos, kicsit gyümölcsös tisztaságillat. A mostani Baleások közt szerintem messze a legjobb. Tartósságra a szokásos minőség, nyilván ne várjunk tőle izzadásgátló hatást, de így tavaszra tökéletes, meg amúgy sem vagyok valami izzadékony. Az árát abszolút megéri. Be is szereztem belőle egyből 3 flakonnal. Tőlem 5 csillag.🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance