Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2017. április 1.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan málna- és citromfű illattal

Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát.

pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt

bettina28

2020. július 7.

Régen használtam, elment egynek de valahogy nem kattantam rá a Balea szappanokra. Viszont a tusfürdőit nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

matine91

2017. április 1.

Sajnos nekem egyaltalan nem jott be az illata, es pokoli volt elhasznalni, mert nagy kiszerelesu viszonylag :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Keszter25

2015. szeptember 23.

Jó illatú, nem szárít, a doboza dekoratív, teljesen megéri az árát :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Jó illatú, nem szárít, a doboza dekoratív, teljesen megéri az árát :)

Captainblonde

2015. szeptember 17.

Isteni illatú kézlemosó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Isteni illatú kézlemosó!

ludmilla

2015. szeptember 8.

A régi málnástól összefutott a nyál a számba, ez sajnos korántsem olyan fini :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

A régi málnástól összefutott a nyál a számba, ez sajnos korántsem olyan fini :(

dandy

2015. szeptember 4.

Mindig Balea folyékonyt szappant veszek, mert jó illatúak, dekoratívak, jól tisztítanak, csak minimálisan szárítanak és az áruk is szuper. Most ez a kedvenc, biztos veszek még belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

pannababo

2015. augusztus 12.

Szereti a család, szeretik a vendégek! :D Nagyon jó, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Szereti a család, szeretik a vendégek! :D Nagyon jó, nem irritál.

jubileum

2015. augusztus 8.

Mindig nézték a kezem, hogy akár kézkrém nélkül is sima, és puha...soha nem volt jele sem szárazságnak, de ha ezzel csak egyszer kezet mosok két napig száraz...aztán issza a sheavajat mint valami szivacs... Nem értem, sosem tapasztaltam iylet, pedig számtalan szappannal volt már dolgom...a palmolive citrusos konyhai kézmosóját használom most helyette, érdekes módom arról rögtön az ugrana be mindenkinek hogy szárít, citrusok, és zsíroldó, dehát semmi, ez a hipi szupi krémszappan meg...mintha valami vegyszerben mostam volna kezet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

Theresia

2015. július 18.

Régebben volt egy hasonló kézkrémem, és most nyárra vágytam egy kis gyümölcsös illatra, úgyhogy erre esett a választásom. :)
Olcsó, jól tisztít, nem szárítja a kezünket. Ráadásul ez a rózsaszín csomagolás feldobja az egyébként hófehér fürdőt, igazi kis üde színfolt. :) Az illata frissítő szerintem. Teljesen jó, nyárra való kézmosó szappan, szeretem. (Az INCI nyilván nem a legszebb, de mivel semmilyen irritációt nem okoz, kis bőrfelületen használom, így elnézem ezt neki.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

levendulalány

2015. július 14.

Nagyon jó, imádom! Sokáig elég, jó vele kezet mosni. A balea málna-citromfű dezodor miatt is választottam (nagy kedvenc), azt is már használom egy ideje, most ez is bekerült a kedvencek közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate