Balea

Ár:   279 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. december 30.

Kategória:   Dezodorok

Alkohol nélkül, frissítő málna és citromfű illattal 48 órás védelmet biztosít.

devababa

2017. december 30.

Gyors deora volt szuksegem. Megvettem. Elsore tetszett az illata, de miutan tobbszor is hasznaltam, furcsa uto illata van. Olyan valami savanykas (valoszinuleg a malna). Teszi a dolgat, ha valaki nem izzados tipus. En nem vagyok izzados tipusu, inkabb a szemelyes frisseseg szempontjabol volt ra szuksegem. Illata nem az igazi. Az ara tukrozi a minoseget, sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 30.

bogii95

2017. szeptember 18.

Borzalmas sajnos. Velem szerencsére nagyon ritkán történik meg, hogy izzadságfoltos a hónaljamnál a felsőm, de amikor ezt használtam akkor megtörtént. Semmit nem ér, az illata pár percig jó, de hamar elillan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

drienn

2017. január 6.

Jó illatú, olcsó, de nekem semmit sem ér :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Jó illatú, olcsó, de nekem semmit sem ér :(

Banszky

2016. augusztus 24.

Fincsi illat,olcsó de nekem a nagy melegben (egyébként télen se nagyon) nem vált be. Mentségére legyen,hogy én baromi izzadós vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

kalmaniki

2016. augusztus 8.

Az illata nagyon finom és sokáig is érezhető, viszont az izzadásgátló hatása elég gyenge és lassan szárad meg a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

GoldTree

2016. július 23.

Illata jó, de semmi hatása és nagyon nehezen szárad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

Illata jó, de semmi hatása és nagyon nehezen szárad.

gonczyadri

2016. május 26.

ELőtte sosem használtam golyós dezodort, de gondoltam, kipróbálom, és engem nagyon megyőzött! Nem hagy foltot, sokáig tart és az illata is jó. Mindezt 200valahányszáz forintért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

viktoriaaszodi

2016. április 12.

Balea Invisible deot vettem, de ahogy kifordultam a boltból észre vettem hogy folyik(mivel utolsó darab volt másra kellett kicserélnem), így választottam ezt a "csodát".Egyszer használtam azóta áll a polcon, nehezen szárad, megfogta a felsőm és nem használ izzadság ellen, de legalább az illatát lehet érezni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Jelizz

2015. május 10.

Jó az illta, de nem hidratál..és nem segít az izzadságon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Jó az illta, de nem hidratál..és nem segít az izzadságon..

fayless

2015. április 29.

Ár/érték arányban csillagos ötös! Kellemes málna illata van, nem tolakodó, izzadni igaz izzadok mellette, szerintem az a természetes, de legalább nincs semmi szaga az izzadságnak. Reggeli rutin úgy történik, hogy golyós deó fel, amíg szárad, addig kávéfőzés, arcmosás és e-mailek nézése, 10 perc elteltével már mehet a felső öltözék. Ezekhez a golyós deókhoz idő kell, mire megszáradnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Emolliensek: Dicaprylyl Ether, Methyl Glucose Sesquistearate
Emulgeálószerek: Methyl Glucose Sesquistearate, Polyglyceryl-4 Laurate