Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 26.

Kategória:   Testápolás

Limitált kiadás

Frissítő, hűsítő hatású, egzotikus mangó illatú testspray. Gyümölcsüs friss illatával megnyugtatja felfrisíti a bőrt. Hűsít, nem hagy kellemetlen filmréteget a bőrön.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pilleriin

2019. április 28.

Sokáig elég volt, nagyon király illatú, tartós is volt viszonylag, egyetlen hátránya, hogy nagyon ragadt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

BriBerecz

2018. január 5.

Ezt az illatot nagyon nagyon szerettem, kellően érezhető volt, de nem émelyítő. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

szivecske

2015. június 30.

Nem rossz, tényleg frissít, de a bőrről nagyon hamar elpárolog az illata... lehetne tartósabb, pl az Avonosok ennél szerintem tartósabbak. De azért nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Tigercat_haters

2015. május 18.

Nyamm,nyamm és nyamm! Isteni ez a z illat,előző hetekben amikor nagyon meleg volt,elvittem az iskolába,melegünk volt,csak befújtuk magunkat vele..:D Mondanom sem kell az egész hév-és iskola úszott ebben a mangó illatban:) Szuper kis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Fekete Szeder

2015. április 27.

Nagyon jó az illata,olcsó is bár nem tartós.. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Nagyon jó az illata,olcsó is bár nem tartós.. :(

kissdorina

2015. február 28.

Direkt edzésekre vettem meg. Egész kellemes, bár tartósnak nem mondanám. Legalábbis az én bőrömön az én orrommal. De hát ennem nem is az a lényege, nem parfüm, sokat nem kell várni tőle. Kicsit mű nekem az illata. De csak mikor kifújom. Érdekes. A párom szerint cukorka illatú. Én azért valamiért mégis szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Klau$$x

2014. október 26.

Nagyon szeretem isteni az illata és tartós. Kondin szoktam befujni a karom vele

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 26.

Nagyon szeretem isteni az illata és tartós. Kondin szoktam befujni a karom vele

viktoriacsoke

2014. július 16.

Finom az illata, olcsó és nagy kiszerelésű, tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

Finom az illata, olcsó és nagy kiszerelésű, tökéletes

nagy.nikike

2014. július 2.

Fincsi illatú olyan mint a tusfürdő párja,viszonylag tartós is 2 órán át érődik, a csomagolása cuki. És hát gazdasásos is mert nagy mennyiséget kapunk olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

szederke

2014. június 26.

Én nem igazán vagyok oda érte. Az illata elsőre kellemes volt, és a drogériában épp kb nem volt semmilyen más testpermet ( talán az alverdes, de azok picik). de többszöri használat után annyira érződött az alkohol illat... nem tudom miért. Hűvös ,fénytől védett helyen tartottam... Szóval elfújkálom majd valamire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol